Broken Part - galerie

Založil Gump01, 14 Listopad, 2010, 20:04:57

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Gump01

Galerie mých prací:

BROKEN PART
3D - web design - letáky - prezentace

DevCageR

no s komiksem to až tak moc společnýho nemá, což?
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

lathur

Hele v tom má Dev pravdu, toto opravdu nemá s komiksem nic společnýho, asi sis spletl tak trochu fórum. J le T

Gump01

Aha, tak to se omlouvám, já myslel, že sem patří všechana tvorba...
Jestli je to proti pravidlům, tak to tady smázněte.

mankin

Ale prečo nie? Pokiaľ užívateľská galéria nebude predstavovať kolekciu zaváraninových pohárov s kusmi ľudských tiel naložených vo formaldehyde, tak je to ok :D

DevCageR

Tak je pravda, že všechno co se tu objevuje v galeriích nejsou jen čistokrevné komiksy. Ale většinou to s komiksy něco málo společného má, stejně jako autor, který to tady postne. Nicméně pro tuhle tvorbu je na netu spousta jiných galerií a fórumů. Jde o to, že tady ti k tomu ani tak nikdo moc neřekne, kdežto někde jinde bys nějakou kritiku nebo reakce získal...
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

Gump01

Ok, beru na vědomí... a ještě jednou se všem omlouvám a jak už jsem psal výše, klidně to tu smázněte...

Kocour

V pohodě, koukal jsem, že je tam grafika pro Minotaura a ten komiksy prodává :D - Tahle galerie není striktně omezena, ale je buď určená pro jakékoli komiksové "čmáranice" nebo alespoň nějaké "čmáranice" či "psanice" - Grafika už je spíš mimo, každopádně to zde nechávám, třeba to někdo využije a ono to tu samo časem zapadne ;)

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář