Váš styl muziky + Hudební videa na Youtube

Založil 81splinter, 27 Leden, 2008, 21:19:11

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rhaegar

Jedeme oblíbené nostalgické klasiky? Ok je to táhnu spíše s těmi metalisty, ale také něco mám...

Wrai

U mna je nostalgia 90te roky v znameni danceflooru:

Jedina corona, ktoru sme mohli:

A liecil ju Dr. Alban

S pozehnanim Maduardu:

Rhaegar

Sorry, ale tenhle žánr já jak slyším tohle "disco" tak se mi začíná dělat nevolno :D

Wrai

09 Červenec, 2020, 02:35:41 #873 Naposled upraveno: 09 Červenec, 2020, 02:40:07 od Wrai
Taktiez mam zanre, ktore nemusim...celkovo nie som zaskatulkovany a vypocujem si vsetko aj v radiu...no novodobu elektronicku hudbu nemusim s desiatimi privlastkami ala hardcore-tech french drum and bass a podobne, ktoru uz dobre, ze nezachytavaju aj seizmografy v Moskve, ked je u nas v klube party "DJ-ov" s notasmi a trackmi pustanymi z USB kluca.

Rhaegar

Tak já jsem primárně metalák, ale to neznamená že si neposlechnu x dalších žánrů. To co jsi vyjmenoval bych si sice vybral k poslechu, ale ani mi to nevadí.
Třeba se mi dělá zle z té hudby na MTV pro takové ty mladší teenagery. To je vždy takový divná kombinace dance, přeslazeného popu a frázování + křečovitých tanečků.
A pak K-pop. To je taky takový divný špatně provedený mix všech existujících žánrů. Ale tam aspoň dokážu respekovat, že to (převážně) holčiny "poslouchají" kvůli těm hošíkům.

Wrai

MTV som nevidel ani nepamatam...kazdopadne na youtube v sekcii "trendy" je to kde je pre mna odpad z hudby. Rychlokvaseny raperkovia...o sucasnej hudbe uz vobec nemam potuchy, mozno ju aj pocujem v radiu, ale uz ignorujem nazov interpreta a dalsie informacie.

quetzalogg

Citace od: Wrai v 09 Červenec, 2020, 03:17:48MTV som nevidel ani nepamatam...kazdopadne na youtube v sekcii "trendy" je to kde je pre mna odpad z hudby. Rychlokvaseny raperkovia...o sucasnej hudbe uz vobec nemam potuchy, mozno ju aj pocujem v radiu, ale uz ignorujem nazov interpreta a dalsie informacie.

To, co se hraje v rádiu (alespoň v českém rádiu) nemá se současnou hudbou nic společného. To je jenom zvuková vata. Ale samozřejmě vzniká spousta kvalitní hudby v různých žánrech, jen je třeba trochu pátrat.

Na to je ten Youtube dobrej, že umí vyhodnotit můj vkus podle pár mých vybraných klipů a navrhne mi, co ještě by se mi mohlo líbit, často věci o kterých jsem vůbec netušil.

nob321ody: Chlape, ty mi dáváš, s těma Country Sisters. To je fakt jáma pekelná, sedmej kruh inferna. Taková Dolly Parton nebo Emmylou Harris má aspoň nejen prsa, ale umí i zpívat, a  napsat si dobrou country písničku. Ale z téhle nahrávky by se rozplakal i nejotrlejší grind-core-metalista  F:/  rofl . Ještě že jsem to neviděl před spaním.

Gmork

CitaceGmork sem rano pride a bude oci otvarat kde jeho deathmetal tema....ale treba to tu prevetrat.

:D  Naopak, jsem rád, když tu objevím něco nového, death metal poslouchám jen výjimečně.
Ale spíše bych uvítal nové věci (jedno jaký žánr), než staré vykopávky. Upozorňovat
na nová zajímavá alba, to je oč tu běží. Teď zrovna vydali novou desku švédští melodici
Falconer. Nový klip k ní ještě nemají, tak dám starší z desky Armod.

"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Gmork

Výprodej u EMP a Musicrecords využit, v následujících dnech si budu
do hlavy tlačit tuhle hudbu:

"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Wrai

09 Červenec, 2020, 15:07:47 #879 Naposled upraveno: 09 Červenec, 2020, 15:14:25 od Wrai
Citace od: undefinedUpozorňovat
na nová zajímavá alba, to je oč tu běží.

Nesuhlasim...je to o tom kto co pocuva, co sa komu paci.

CitaceNa to je ten Youtube dobrej, že umí vyhodnotit můj vkus podle pár mých vybraných klipů a navrhne mi, co ještě by se mi mohlo líbit, často věci o kterých jsem vůbec netušil.

Ja uz ma youtube zaspamovany scenami z filmov, serialov, trailermi, hrami...ale appka youtube music je fajn...no youtube ma uz agresivne reklamy co ma stve...uz to zacina byt na facku...na kompe to aspon z casti odfiltruje ADblocker no na mobile pusti pred videom aj tri reklamy.

Pouziva niekto Spotify?

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář