Váš styl muziky + Hudební videa na Youtube

Založil 81splinter, 27 Leden, 2008, 21:19:11

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

10 Červenec, 2020, 17:31:46 #890 Naposled upraveno: 10 Červenec, 2020, 17:33:28 od Wrai
Vyskúšam, ale fakt je ten, že hudbu vonku počúvam málo, v prírode ako tínedžeri vôbec, tam chcem počuť zvuky lesa, pri cyklistike a na kolieskových dupľom nie, tam potrebujem počuť okolie...na nákupy sa mi to nechce furt nasadzovať a dávať dole sluchátka pri vchádzaní do obchodov. A do roboty už chodím s kolegom, tak to sa rozprávame.

Čo sa týka sluchátok, momentálne mám dva páry, lacné handsfree Sony sluchátka, ktoré používam na komp a do postele k audiobookom.

Vonku nosím Koss porta pro, tým som verný už desaťročia...nemám doživotnú záruku a popravde, ale kazia sa mi raz za 5 rokov, prevažne sa mi stáva, že sa mi odbojí káblik pri uchu, ale skôr sa mi derú tie penové vankúšiky.... väčšine ľudí sa kazia pri jacku, no mne sa to ešte nestalo...niekto tvrdí, že sú veľmi prebassované, ale mne sa to páči...na Prodigy a elektronickú hudbu sú ideálne.

Kamoš audiofil si kúpil B&W za vyše 300€ ... mal som ich na ušiach 5 minút, ale povedať niečo o kvalite zvuku neviem, pretože, tak narýchlo vyjadriť názov na zvuk sa nedá, viem však povedať to, že mi zakryli celé uši a keď som ich odkryl mal som ich spotené, to nie sú sluchátka na leto, skôr na zimu keď je vonku chladno. Ale páči sa mi ten systém, že káblik je odpojiteľný zo sluchátiek, takže ak sa náhodou poškodí, stačí kúpiť len ten.

vn

nob321ody

Citace od: quetzalogg v 09 Červenec, 2020, 19:15:15já pořád objevuju věci ze šedesátých, sedmdesátých

...mě by třeba zajímalo, co objevuješ za hudbu z těchto roků?
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

quetzalogg

Citace od: nob321ody v 11 Červenec, 2020, 16:26:03...mě by třeba zajímalo, co objevuješ za hudbu z těchto roků?

Je na tom něco zvláštního?
Já jsem se třeba nedávno ponořil do scény garážového rocku - The Sonics, Kingsmen apod.
Nebo jsem začal poslouchat kapely, od kterých většina lidí zná třeba jen jeden song - který zazněl v nějakém filmu (Bezstarostná jízda, Forrest Gump, Woodstock, atd.).
Nebo jsem začal poslouchat kapely, které mě dřív nezaujaly, např. Byrds - od těch jsem kdysi slyšel jedno album z pozdější doby, což bylo nudné country, takže jsem je zavrhnul, až později jsem zjistil, že jejich raná tvorba byla super muzika.

V podstatě to hlavní, co od hudby očekávám, je nějaká živočišná energie, syrovost, aby to prostě mělo koule, aby to nebyly učesané, ulízané, unylé cajdáky. Například Queen pro mě strašně upadli v 80. letech, kdy začali sypat hitovky pro MTV, Radio Gaga a podobně.

Jinak posledně jsi mě fakt rozesmál hláškou "jí 60. léta objevovat nemusím, já jsem v tom vyrůstal". Nechtěj po mě, abych věřil, že jsi v 60.-70. letech v ČSSR dokázal mít přehled a naposloucháno všechno, co ve světě (západním) vznikalo. To bych bral vážně, kdyby ses jmenoval Petr Dorůžka nebo Jiří Černý - ani tihle borci by se ale nevyjádřili takovým všeználkovským způsobem  :) .

nob321ody

Citace od: quetzalogg v 12 Červenec, 2020, 00:18:43Jinak posledně jsi mě fakt rozesmál hláškou "jí 60. léta objevovat nemusím, já jsem v tom vyrůstal". Nechtěj po mě, abych věřil, že jsi v 60.-70. letech v ČSSR dokázal mít přehled a naposloucháno všechno, co ve světě (západním) vznikalo. To bych bral vážně, kdyby ses jmenoval Petr Dorůžka nebo Jiří Černý - ani tihle borci by se ale nevyjádřili takovým všeználkovským způsobem

...myslím si, že dál nemá smysl pro mne s tebou diskutovat.....
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Gmork

Teď do zblbnutí pořád poslouchám desku Empath od kanadského všeuměla
Devina Townsenda a stále objevuji něco nového. I booklet se
povedl. Neskutečný relax, který člověka přemístí do jiné dimenze.
Velká deska. Jedna z nejlepších za rok 2019, možná úplně nejlepší,
každopádně ve stejné lajně s Dream Theater - Distance over Time,
Opeth - In Cauda Venenum a Tool - Fear Inoculum.

https://www.musicrecords.cz/catalogue/hudba/townsend+devin/

"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Rell

Sakra Gmorku, ten Devin Townsend má opravdu něco do sebe....
...tak monumentální hudbu jsem už dlouho neslyšel... :o
Plus navíc i skvěle natočený videoklip....
No určitě se na jeho tvorbu více zaměřím... :D

Gmork

Coby rodilý vlkodlak jsem úplně zapomněl na švédské vlčí muže Powerwolf.
My vlkodlaci držíme při sobě, čili nahazuji klip z parádní desky
The Sacrament of Sin.

"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

quetzalogg

14 Červenec, 2020, 23:15:50 #898 Naposled upraveno: 14 Červenec, 2020, 23:18:14 od quetzalogg
S tímhle jsi mě vlkodlaku moc nepotěšil. Komerce vyšisovaná až na půdu. Duchem mi to připomnělo úvodní song z filmu EUROVISION SONG CONTEST: The Story Of Fire Saga. Ten film je parodie na obskurní hudební soutěže s ještě obskurnějšími kapelami...

Devin Townsend je úplně v jiným kosmu...

xVEGANx

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář