Váš styl muziky + Hudební videa na Youtube

Založil 81splinter, 27 Leden, 2008, 20:19:11

0 uživatelů a 8 Hostů prohlíží toto téma.

magnat

quetzalogg

Pokud jde o ženské vokály v rocku, moc mě neberou pokusy o jakože operní projev. Rock, jak si ho představuju, má být muzika nekompromisní, nenačančaná, nepřeslazená.

Taková třeba Donita Sparks:

Nebo cokoli, do čeho se namočí Anneke van Giersbergen

Majkys

Když už jsme u těch ženských hlasů v tvrdší muzice, já celkem můžu Nooru Louhimo z Battle Beast. Oproti obvyklému stereotypu vyhublých gotiček má sice baroknější tvary, ale zpívá jí to slušně :-)
Pohodička, kafíčko, komiksíček...ideální večer.

Moje překlady zde: http://www.kocogel.info/index.php?topic=24437.msg282005#msg282005

quetzalogg

The Sonics - tuhle kapelu jsem pro sebe objevil díky filmu Le Mans ´66, který má v soundtracku jeden jejich song. První album nahráli v roce 1965, a i to poslední z roku 2015 zní, jako by ho drhli 18-ti letí chuligáni. Neskutečný!

nob321ody

Citace od: quetzalogg v 15 Březen, 2020, 23:46:42The Sonics - tuhle kapelu jsem pro sebe objevil díky filmu Le Mans ´66, který má v soundtracku jeden jejich song. První album nahráli v roce 1965, a i to poslední z roku 2015 zní, jako by ho drhli 18-ti letí chuligáni. Neskutečný!
...tys je objevil ted, já fandím skupině 60 roků
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář