Váš styl muziky + Hudební videa na Youtube

Založil 81splinter, 27 Leden, 2008, 21:19:11

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

xVEGANx

Citace od: tomahawk v 18 Květen, 2011, 01:35:29
sorry, ale toto je bohapustá pičovina.........................len reprodukujúca staré známe heslo, že za všetkým zlom je americký imperializmus a všetky teroristické útoky sú len reakciou.............................svet podľa mňa nie je čiernobiely a vrah je vrahom, či ma na hlave turban, čiernu kuklu, alebo sedí v prezidentskom paláci, nie sú lepší, alebo horší vrahovia.....................škoda, že borec nespomína Tel Aviv, Ašdod, Jeruzalem, Moskvu, zavraždené deti, ženy starcov...................ale šak to boli len Židia a Rusi a dobre im tak, nie?

Asi by bylo lepsi slyset vic veci od nej, jses dalsi kdo mi tady rika, ze vidim svet cernobile (i kdyz ty to rikas neprimo). S kolika sionistama si se setkal a slysel si od nich jak je mrzi obeti na uzemi Palestiny? Nemuzu cekat, ze on veci vidi "objektivne", je to jeho reakce na to jak se svetove spolecenstvi stavi k problemum v Gaze. Je spousta "normalnich" zidu a "normalnich" arabu, kteri chteji zit vedle sebe a spolu v miru a jsou unaveny nekonecnym bojem. Jenze pokud bude slyset jenom sionisticky rev a proti nim Fatah a Hamas, tak se veci nikam nepohnou. Nemyslim si, ze blokada Palestiny a vyhaneni obyvatel z osad je kosher. Na kazdy pad, je to dalsi uhel pohledu a je na kazdem jak se k tomu postavi (mysleno videoklip).

Gmork

Že bych taky přihodil polínko.
Včera jsem koukal na dokument o islamizaci Evropy a patřím do té
skupiny, která mít islám v Evropě nechce.
Je to středověká ideolog... pardon, náboženství, který staví na útlaku
( jako kdysi římsko-kat. církev ) a tmářství. A v Evropě nemá co dělat, viz
zákaz zahalování od hlavy k patě ve Francii, naprostý souhlas.
Co se týče Palestiny, nevěřím, že tam někdy bude klid.
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

tomahawk

Citace od: Gmork v 20 Květen, 2011, 12:13:01

a za to podľa väčšiny zemegule nesú vinu iba židia ??? ???

Niaz

Já židům fandím, už by tam mohli udělat pořádek. Ale tohle by bylo na dlouhý off-topic debaty, stejně jako náboženství :)

xVEGANx

Citace od: Niaz v 20 Květen, 2011, 15:44:35
Já židům fandím, už by tam mohli udělat pořádek. Ale tohle by bylo na dlouhý off-topic debaty, stejně jako náboženství :)

To si k tomu svemu skinheadovi dodelej pejzy  :D

Citace od: Gmork v 20 Květen, 2011, 12:13:01
Že bych taky přihodil polínko.
Včera jsem koukal na dokument o islamizaci Evropy a patřím do té
skupiny, která mít islám v Evropě nechce.
Je to středověká ideolog... pardon, náboženství, který staví na útlaku
( jako kdysi římsko-kat. církev ) a tmářství. A v Evropě nemá co dělat, viz
zákaz zahalování od hlavy k patě ve Francii, naprostý souhlas.

Zahalovani je otazka vychovy, pro muslima je zenska bez satku jako kdyby chodila bez kalhotek a byla ji videt panimanda.
Tohle je fakt dlouhy debaty. Hele kucí, dorazte na krevnikon a mame co rozebirat.
Niazi, zburcuj tretiho a oblozime pantatu Mankina  :)

Velkej šéf

Citace od: Velkej šéf v 10 Květen, 2011, 20:55:52
Nazdárek kašpárek. Vím, že to sem tak trochu nepatří, ale nevíte někdo prosím kde sehnat (asi stáhnout) album The Merola Matrix od Huga Race (australský kámoš Nicka Cavea)?

Hm?
Muj nick neberte jako důkaz skromnosti, ale jako fanouškovství Loba (originálního Velkýho šéfa)
Info o mých překladech

sokor3

Káždý kdo v něco věří by to neměl vnucovat druhému. Kdyby se lidé nesnažili přivést ostatní na svou víru nebylo by tolik válek. Takže nám tu vzniká dilema buďto tu bude mír a klid, ale bude tu nuda, nebo tu budou války a bude tu pořád o čem mluvit :D.
REZERVACE:

morlum

Kdysi jsem se domníval, že za rozbřesku jarních jiter ptáci vítají zpěvem příchod slunce a světa. Dneska vím, že těch několik jitřních minut křičí hrůzou ze světa. (Bohumil Hrabal)

Člověk je obětí společnosti, která nechápe jeho duši... (CH.Bukowski)

Dance tonight! Revolution tomorrow!

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář