Váš styl muziky + Hudební videa na Youtube

Založil 81splinter, 27 Leden, 2008, 20:19:11

0 uživatelů a 6 Hostů prohlíží toto téma.

strougy

Abych nemusel vypisovat, tak si to zjednoduším linkem na last.fm

http://www.last.fm/user/strougy

Jinak mě potěšil Iggyho link s Murder By Death, Hankem Williamsem III a The Tallest Man On Eart. Všechny jmenované mám totiž taky moc rád ;)
Na alkoholu je nejkrásnější, že na pár hodin nebo i na pár dní redukuje všechny neúspěchy, všechny chyby, všechny omyly, všechny touhy, všechny strachy, všechna zklamání a dokonce i všechny urážky na jediný problém: dát si další skleničku. Je to krásné jako zahlazení dluhů. Svět je složitý, pití je jednoduché.

Bernard Emond, Ulice Darling ve 20.17

tomahawk

práve počúvam nový Solefald, vždy som mal odstup od "avantgardného blacku", ale toto je vážna pecka --poz

morlum

Citace od: tomahawk v 16 Květen, 2011, 19:09:33
práve počúvam nový Solefald, vždy som mal odstup od "avantgardného blacku", ale toto je vážna pecka --poz

Výborné. Pro mě jejich nejlepší deska, ty vokální srandy jsou tam parádní.
Kdysi jsem se domníval, že za rozbřesku jarních jiter ptáci vítají zpěvem příchod slunce a světa. Dneska vím, že těch několik jitřních minut křičí hrůzou ze světa. (Bohumil Hrabal)

Člověk je obětí společnosti, která nechápe jeho duši... (CH.Bukowski)

Dance tonight! Revolution tomorrow!

tomahawk

Citace od: morlum v 16 Květen, 2011, 19:29:10
Výborné. Pro mě jejich nejlepší deska, ty vokální srandy jsou tam parádní.

ja som od nich doteraz nič iné nepočul, vedel som o nich, ale nejako som sa k nim nedostal...................musím sa mrknúť aj na staršiu produkciu.............dopočúval som nový The Haunted a pre mňa je to hlboké sklamanie :-\.....................teraz mi z bedne hučí minuloročný Cypecore, poznáte to niekto?............tam by mohli byť In Flames, keby sa neboli skurvili

scorpioo

Hovorí sa, že zlo zvíťazí keď dobrí ľudia prestanú konať. Ale malo by sa hovoriť: Zlo zvíťazí!

Gmork

Já poslední dobou měknu. Nedávno jsem si pořídil origošku
těhle tancošů ( kecám, mám je rád od jejich první desky ).
DALRIADA - Hajdútánc (2011) official clip
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

sokor3

Já radši něco melodičtějšího (sem tam si sice rád poslechnu i symphonic, nebo black metal). Poslední dobou hlavně poslouchám Tankiana a Meshowa.

Serj Tankian - Sky Is Over (OFFICIAL VIDEO)

? David MeShow - Unfinished Dream
REZERVACE:

Gmork

17 Květen, 2011, 22:24:02 #27 Naposled upraveno: 17 Květen, 2011, 22:27:27 od Gmork
Jo, ten Tankian se povedl, jak píseň, tak i klip. Jeden čas jsem to
sjížděl do zblbnutí.
Nahodím hodně povedený mix 300 s hudbou mojí oblíbené Tristanie.
Ta muzika tam sedí jak prdel na hrnci, to nešlo udělat líp.  --poz
tristania - mercyside
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

xVEGANx

tomahawk

sorry, ale toto je bohapustá pičovina.........................len reprodukujúca staré známe heslo, že za všetkým zlom je americký imperializmus a všetky teroristické útoky sú len reakciou.............................svet podľa mňa nie je čiernobiely a vrah je vrahom, či ma na hlave turban, čiernu kuklu, alebo sedí v prezidentskom paláci, nie sú lepší, alebo horší vrahovia.....................škoda, že borec nespomína Tel Aviv, Ašdod, Jeruzalem, Moskvu, zavraždené deti, ženy starcov...................ale šak to boli len Židia a Rusi a dobre im tak, nie?

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí