Ninjerův čtenářský deník (nově na www.ninjer.cz)

Založil Ninjer, 28 Říjen, 2010, 23:32:30

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

xVEGANx

Wonder Woman ted sleduju jenom proto, ze ji kresli Finch, ale taky uz to flaka :-\

Ninjer

Citace od: sx v 13 Září, 2015, 00:54:15
A co že sis vybral zrovna tuhle? Já sama tu éru ve fast foodu radši moc neřeším, to už zajímavější dění před stovkou, změna kostýmu atd. Je to větší odvaz, ale zase máš pravdu, že ty obálky kolem fast foodu jsou skvělé. A často je citují, proto bývají docela v povědomí i tam, kde to nikdy nikdo nečet...

V podstatě náhodou, hlavně skrz ty obálky. Mám ještě vyhlídnuto několik dalších Wonder Woman, ale tahle prostě přišla na řadu jako první.
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

weatherbybn

Nezdielam tvoj názor na Superman Earth One. Mne sa ten komiks veru páčil i keď druhá kniha bola aj podľa mňa zlá , no tretia to zase krásne zaklincovala. Teším sa na pokračovanie

Ninjer

Co jsem pak koukal, tak názory na tohohle Supermana jsou dost rozporuplné. Já se upřímně řečeno dost těšil a tudíž jsem pak byl i dost zklamaný...  Možná proto, že už jsem se Supermanem četl docela dost zatraceně skvělých komiksů.

Raul

tak earth one je pro me osobne nejlepsi superman vsech dob. Vazne jsem lepsiho necetl.
A hlavne film man of steel mel dost stejnych/podobnych prvku, tak se divim, ze se ti komiks nelibil.
info o prelozenych a prekladanych comxech:
http://kocogel.info/index.php?topic=178.0
Všechny mé překlady naleznete zde: https://www.mediafire.com/folder/a80euuydwd9sb/Komiksy

Ninjer

Jo, je to hodně podobné filmu Man of Steel, ale tenhle "temný Superman" u mě absolutně nezafungoval.

sx

Citace od: xVEGANx v 13 Září, 2015, 01:17:40
Wonder Woman ted sleduju jenom proto, ze ji kresli Finch, ale taky uz to flaka :-\

A píše Finchová... jsem se přistihla, že ten nový kostým žeru. Ale nejvíc v Superman/WW sérii.

Citace od: Ninjer v 13 Září, 2015, 17:00:09
V podstatě náhodou, hlavně skrz ty obálky. Mám ještě vyhlídnuto několik dalších Wonder Woman, ale tahle prostě přišla na řadu jako první.

Které?

Meredith Finch propojuje oba světy, po třech knihách Wonder Woman na konci New 52, od 14. 2. 18 píše nová dobrodružství Xeny: princezny bojovnice.

Ninjer

Už dlouho si chci přečíst WW od Azzarella - ta teď vyjde i v Česku, že? A pak se mi doma válí jeden book od Jodi Picoult.

karelcedr

Nechci tě přechválit, ale recenzent jsi vynikající! Stručně, jasně, čtivě! (A víš že já umím tvorbu i pohanit  ;) )
Po tvých recenzích mám dokonce chuť číst i americký komiks.  --poz

Ninjer

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář