Ninjerův čtenářský deník (nově na www.ninjer.cz)

Založil Ninjer, 28 Říjen, 2010, 22:32:30

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Fefty

taky rád čtu tvoje recenze, ale nedá mi to si nerýpnout: S nostalgií vzpomínám na doby, kdy jsi míň četl a recenzoval a víc překládal - tj. dal jsi svým čtenářům možnost udělat si názor na komiks z první ruky  :D Fakt jsi překládal dobré věci a je škoda, že teď se tu od tebe objeví jen jednou za dva měsíce Ultimate Spidey ( i když samozřejmě velké díky i za něj). Ale třeba, jednou ....  :--

Ninjer

Díky.... A jasně, naprosto to chápu. Mohl bych to teď svalovat na editory, ale to by nebyla tak docela pravda. Je fakt, že teď už nemám k dispozici dříče typu Mankin a Elithya, kteří mi vše zeditovali do týdne... Ale i mně to samotnému trvá, a tak se pak bohužel prodleva ještě nasčítá...

Každopádně toho samozřejmě překládám mnohem méně a taky mě to mrzí. I když teda pro jistotu musím zdůraznit, že to, jak píšu do svého čtenářského deníku, nemá žádný vliv na to, kolik toho přeložím.

Jen prostě do toho člověku skočí různé věci, kterým se začne věnovat... Ono nejvíce jsem toho přeložil myslím v době, kdy jsem byl na střední (a skoro na žádný předmět jsem se neučil) a v prvních rocích vejšky (když jsem nebyl na kolejích).

Momentálně jsem na tom s časem rekordně špatně. Nastoupil jsem do práce na plný úvazek a do toho mám ještě sem tam nějaký placený překlad.

Každopádně věřím, že na tom budu v dohledný budoucnosti s časem líp (resp. si na překlad komiksů vyhradím víc času) a bude ode mě více překladů. Vidím to pozitivně už proto, že mě překlad komiksů opravdu moc baví ;)

Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

Kocour

sx

Citace od: Ninjer  15 Září, 2015, 19:57:46
Už dlouho si chci přečíst WW od Azzarella - ta teď vyjde i v Česku, že? A pak se mi doma válí jeden book od Jodi Picoult.

Jj. Samá dobrá volba. Uvidíš, jak ti ta kombinace sedne.

Meredith Finch propojuje oba světy, po třech knihách Wonder Woman na konci New 52, od 14. 2. 18 píše nová dobrodružství Xeny: princezny bojovnice.

Ninjer

Citace od: Kocour  16 Září, 2015, 22:01:12
Komiksy už panáčkovy nevoní! :D
http://titulkomet.cz

No a checkni, kolik tam je momentálně videí ode mě  :(

Každopádně předtím bylo několik let videacesky.cz a taky to šlo  :-- (I když zase jo, tenhle projekt má teď u mě prioritu nad překladem komiksů zde, to je fakt)

Velkej šéf

Juhů, Vendeta na prvním místě! Teda, Arkham bych možná já osobně zařadil výš, vzpomínám si, že mě tam McKean fakt dostal, ale to je fuk.
Mám radost, že letos jsem z TOP20 četl celých pět kousků, a jejich zařazení bych se nikterak nebránil. Jinak Y je super hlavně jako celek (i když nějaký díly jako 5, 6, možná 7 mi přišly už jako zbytečné natahování), vážně Vaughanovi toho Yoricka jako živou postavu věřím. Zkusím časem mrknout ještě na něco z toho seznamu.
Muj nick neberte jako důkaz skromnosti, ale jako fanouškovství Loba (originálního Velkýho šéfa)
Info o mých překladech

Ninjer

Kdybych četl Arkham tak před 5 lety, tak mě asi úplně rozseká... nebo se mi taky možná vůbec nelíbí, já byl dřív k expresivnější kresbě dost upejpavej. Teď jsem si ji slušně užíval, jen mě mrzelo, že tam není víc příběhu. Třeba Batman: Gothic od Morrisona považuju za temnější zážitek, i když tam je mnohem civilnější kresba.

A jo, Yorick je fakt super postava, těším se na další díly... letos jich snad schroustám víc  :--

Jinak díky za zájem ;)  :-))

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí