Ninjerův čtenářský deník (nově na www.ninjer.cz)

Založil Ninjer, 28 Říjen, 2010, 23:32:30

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rhaegar

Ninjer

CitaceA psycho Harry Potter nebude?

heh, myslíš tu moji fanfikci? no jo, už bych se měl dokopat k napsání "poslední" kapitoly...
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

Trapatea

05 Červen, 2015, 22:03:01 #283 Naposled upraveno: 05 Červen, 2015, 22:21:59 od Trapatea
Zkusil jsem Food Wars a dočetl až ke kapitole 104.  Je to dobrý komiks, baví mě dost (Soma se zajímavě vyvíjí v příběhu, během sta kapitol se dost posouvá). Jestli Tě tématika vaření v komiksu zajímá, zkus o něco vážnější Bambino!. Díky za tip. Ještě zkusím Ikigami, na to mám zálusk už dlouho.

Ninjer

Díky za doporučení, ale myslím, že mi prozatím na nějakou dobu vydrží Food Wars ;)

Ikigami je momentálně jedna z mých nejen top mangy, ale obecně top komiksů, co čtu. Vřele doporučuju všem.  --poz

Velkej šéf

Orwellova knížka je 1984. Ale souhlasím, Vendetu jsem četl dvakrát a je to bomba, ohromné dílo.
Muj nick neberte jako důkaz skromnosti, ale jako fanouškovství Loba (originálního Velkýho šéfa)
Info o mých překladech

karelcedr

--poz

to Ninjer: Vynikající stránky a perfektní recenze! Díky!

Ninjer

Citace od: Velkej šéf v 06 Září, 2015, 18:17:51
Orwellova knížka je 1984.

!!! Tak tomu říkám faux-pas. Knihu 1984 miluju a nechápu, jak jsem ji mohl takhle změnit název...  :o

Citaceto Ninjer: Vynikající stránky a perfektní recenze! Díky!

Děkuju moc  ;)

sx

Citace od: Ninjer v 06 Září, 2015, 16:31:16
Zajímavá Wonder Woman z 90. let

A co že sis vybral zrovna tuhle? Já sama tu éru ve fast foodu radši moc neřeším, to už zajímavější dění před stovkou, změna kostýmu atd. Je to větší odvaz, ale zase máš pravdu, že ty obálky kolem fast foodu jsou skvělé. A často je citují, proto bývají docela v povědomí i tam, kde to nikdy nikdo nečet...

Meredith Finch propojuje oba světy, po třech knihách Wonder Woman na konci New 52, od 14. 2. 18 píše nová dobrodružství Xeny: princezny bojovnice.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář