Ako usporiadavate svoje e-komiksy?

Založil mankin, 27 Září, 2010, 22:41:45

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

eda

No tečky beru dobre ale zkuste ma donutit nerobit RAR to vás chci vidět bando jedna nevděčná!!!
Boubín. nelíbí.
Netopýři těžko přeperou líný šváby a plechová gondola rozbouří salámy.
Za svoji práci požaduji peníze nebo ekvivalent v žabích kůžích.
Takže, ty jsi mi chtěl rozčísnout pěšinku, cizinče.

scorpioo

28 Září, 2010, 22:49:25 #21 Naposled upraveno: 28 Září, 2010, 22:51:38 od scorpioo
no ja to mám Lexicon and others , Crossover (myslené crossovery medzi vydavatelstvami) , EU , Manga , US ( a tu to mám delené na DC, America's Best Comics, VERTIGO, Wildstorm universe, others(Dark Horse,Image...) ) a Marvel MAX
No a samotné DC mám rozdelené na mainstream (chronológiu a ostatné čo nemám v chronológii) a ešte ELSEWORLDS

Hovorí sa, že zlo zvíťazí keď dobrí ľudia prestanú konať. Ale malo by sa hovoriť: Zlo zvíťazí!

xVEGANx

Citace od: Mankin v 28 Září, 2010, 22:14:07
2. nerešpektovanie syntaxe pri minisérii - Spiderman.01.cbr, Spider-Man_2.cbr, Spidey_003.cbz... u jedného autora. A potom kompletujte.

Z tohohle jsem taky nekdy solidne na prasky. Standartne si to prejmenovavam po svem, ale nekdy to necham a jake bylo prekvapeni kdyz si ctu miniserii Punihera a mam prohozeny dve cisla uprostred. Samozrejme jsem na to prisel az po precteni a lehkem rozcarovani  :D
Cetl jsem to v mobilu a automaticky se to nacetlo po precteni predchoziho, takze jsem nevenoval pozornost cislu na obalce. Cely pribeh mi to solidne rozhodilo   :( >:(

scorpioo

Citace od: Mankin v 28 Září, 2010, 22:14:07
2. nerešpektovanie syntaxe pri minisérii - Spiderman.01.cbr, Spider-Man_2.cbr, Spidey_003.cbz... u jedného autora. A potom kompletujte.

preto si ja premenovávam komiksi

Hovorí sa, že zlo zvíťazí keď dobrí ľudia prestanú konať. Ale malo by sa hovoriť: Zlo zvíťazí!

Sir_Pete

Citace od: elithya v 28 Září, 2010, 22:39:32
No tečky beru dobre ale zkuste ma donutit nerobit RAR to vás chci vidět bando jedna nevděčná!!!

A kdybych pěkně poprosil? ;)

eda

Citace od: Sir_Pete v 28 Září, 2010, 23:09:27

Jdeš na to pěkně tvrdě jen co je pravda.
Boubín. nelíbí.

xVEGANx

Citace od: elithya v 28 Září, 2010, 23:11:56
Citace od: Sir_Pete v 28 Září, 2010, 23:09:27

Jdeš na to pěkně tvrdě jen co je pravda.

Tohle se vyplati sledovat, vsadim se, ze Elithya nepovoli :D

mankin

Btw, ono i keď nad tým sebeurputnejšie na začiatku rozmýšľate, občas sa jednoducho stane, že sa s číslovaným seknete a kompletky sa môžu pri abecednom radení jemne prehádzať. Preto som si napr. musel premenovať kompletky Ultimate Spider-Mana:

eda

A proto všem radím kašlete na kompletky čtete to po dílech  :P
Boubín. nelíbí.

Niaz

však čteme po dílech, ale do archivu si to ukládám po kompletkách ;)

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář