LET'S WELCOME K-OS. Moje KOMIKSY

Založil CareFree, 03 Červenec, 2010, 11:43:56

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

karelcedr

Ahoj.  --poz Díky za další díl atd...
Je to zadarmo a chápu, že je to pro tebe studijní projekt.

Kresba respektive malba je perfektní.  --poz

Nicméně, pokud bych si tohle koupil, potom bych docela remcal, neb se tam již několik částí NIC neděje. Téměř celou třetí kapitolu. Lidi jdou na přednášku. Ženská jde na přednášku. Přednáška. I ten humor se z toho nějak vytratil. Je to nuda, chtělo by to vložit do toho stávajícího děje nějakou dramatickou vsuvku, aby to čtenáře udržovalo v napětí, co přijde dál.

CareFree

12 Duben, 2015, 19:17:30 #161 Naposled upraveno: 12 Duben, 2015, 19:45:17 od CareFree
Citace od: karelcedr v 12 Duben, 2015, 18:45:00
  Nicméně, pokud bych si tohle koupil, potom bych docela remcal, neb se tam již několik částí NIC neděje. Téměř celou třetí kapitolu. Lidi jdou na přednášku. Ženská jde na přednášku. Přednáška. I ten humor se z toho nějak vytratil. Je to nuda, chtělo by to vložit do toho stávajícího děje nějakou dramatickou vsuvku, aby to čtenáře udržovalo v napětí, co přijde dál.

cejtim to stejně, jenom se nějak stalo, že pořád ještě budujeme neohrabaně ten svět nebo něco. jestli tě to uklidní, tak po týhle scéně měla podle původního scénáře další chodící scéna, kterou jsem už před měsíce přesně z těhle důvodů vyškrtl. no... sám jsem zvědav.

edit: A jestli chcete víc akce z prostředí příběhu Plíče, tak věnujte pozornost sborníku Vějíř, co teď někdy vyjde, ve kterém se bojuje s plevelem za pomoci zvířat. Je to speciální skupina, která není tak populární jako ostatní plecí čety, ale jsou taky cool. Vějíř 2015. Pozor naň! Až budou vycházet oficiální ukázky, tak tu dám vědět.
kɒmɪks.

karelcedr

Citace od: CareFree v 12 Duben, 2015, 19:17:30
cejtim to stejně, jenom se nějak stalo, že pořád ještě budujeme neohrabaně ten svět nebo něco. jestli tě to uklidní, tak po týhle scéně měla podle původního scénáře další chodící scéna, kterou jsem už před měsíce přesně z těhle důvodů vyškrtl. no... sám jsem zvědav.

V pohodě - jak říkám - to by mi vadilo u komerční verze. Ten scénář je dobrej a jen tak si to prohlížet a kochat se je radost - to bez diskuse. Nicméně chtělo by to nějakou dílčí záhadu, nebo šikovný prostřih (Stačil by jeden, dva menší panely), aby to nepůsobilo tak jednotvárně.

CareFree

05 Květen, 2015, 12:46:46 #163 Naposled upraveno: 05 Květen, 2015, 12:48:22 od CareFree
Dobrý den!

Už je čas! Je čas vykročit hrdinně do zahrady a zapřahnout motyky. Vyklepat plecí rukavice a hurá na spáry. Nebo co raději zůstat doma a přečíst si Plíč? Je tu totiž nová část:
http://pleach.cz/?page=read&path=kapitola_003%2FPLEACH_kapitola3_cast_011.jpg#cont
http://facebook.com/pleachkomiks

A kromě toho tento víkend proběhl na Animefestu v Brně křest nového čísla Vějíře. Karel Osoha do něj vmnail svůj příbeh z prostředí PLEACHe Nejlepší přítel plíče, o skupině plíčů, kteří plejí za pomoci zvířat

(tohle je ukázková strana z něj),
Viktor Svoboda příběh Tabulka a naši další přátelé tam mají příběhy Yongrui píše básně (Yone & Skye) a Špatný ráno (Kazumaki & Shinji). Přečtěme si ho. Budeme i později letos na Crweconu.

Ahoj za dva týdny.
kɒmɪks.

Kocour

karelcedr

:D Dobré! --poz

Snad jen poznámka k textu v bublinách. "Odmotykuješ" - líbí se mi to! A jestli je to záměr, tak OK. Jinak bych asi řekl Odkopeš.

"od pak" - Předchozí větu bych ukončil tečkou a místo tohoto tvaru bych dal slovo "Potom".

CareFree

Citace od: karelcedr v 06 Květen, 2015, 19:48:16
:D Dobré! --poz

Snad jen poznámka k textu v bublinách. "Odmotykuješ" - líbí se mi to! A jestli je to záměr, tak OK. Jinak bych asi řekl Odkopeš.

"od pak" - Předchozí větu bych ukončil tečkou a místo tohoto tvaru bych dal slovo "Potom".

jo, odmotykuješ je vtípek, ale zbytek sem tam musel dost nafrkat, pac sem spechal na vlak na anifilm. skoro se bojim si precist, kolik stejne zajimavejch veci jako "a od pak uz..." tam bude.
dík.
kɒmɪks.

onichan

Vás mám rád! Vy jste na dobré cestě stát se uznávaným kreslířem komiksů. Máte talent a píli. To se hned pozná. Držím palec ať se vám daří i nadále! --poz

CareFree

Citace od: onichan v 12 Květen, 2015, 14:44:22
Vás mám rád! Vy jste na dobré cestě stát se uznávaným kreslířem komiksů. Máte talent a píli. To se hned pozná. Držím palec ať se vám daří i nadále! --poz

děkujeme!

Nahrál jsem konečně další část Plíče. Trvalo to, protože jsme teď ještě ve škole kreslili komiksy podle Marťanský kroniky Raye Bradburyho. Dopadlo to hezky, tady jsou nějaký ukázky: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.830030470367180.1073741832.206152716088295&type=3
Tři náhodný stránky ode mě:
- -

Teď už ale ta dvanáctá část třetí kapitoly Plíče:

http://pleach.cz/?page=read&path=kapitola_003/PLEACH_kapitola3_cast_012.jpg#cont
https://www.facebook.com/pleachkomiks

ahóóój zas někdy!
kɒmɪks.

CareFree

Kreslil jsem podle scénáře Pavla Kosatíka poslední díl série ČEŠI.
Dělal jsem zejména kreslení, ale taky trochu zásahů do scénáře.
Vyšlo před Vánoci.
Komiks.

Ahój.
kɒmɪks.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář