LET'S WELCOME K-OS. Moje KOMIKSY

Založil CareFree, 03 Červenec, 2010, 12:43:56

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

CareFree

autobiografictejsi je spis ta saskarna s destnikem :D

tohle bylao spis na protest alkoholismu v rodine :)
kɒmɪks.

Kocour

Tak kresba naprosto super!!  :-// Scénáře... No mě "existencionální" témata moc neberou ;) - Ale když by ses spojil třebas s nějakým scénáristou, nebo udělal komiks dle některého ze cvičných scénářů, pak by to mohla být dobrá bomba!
Co takhle něco do Bubláčka? Myslím, že už jsem tě s tím otravoval? ;)

Jinak na proklikávání po obrázcích se používá prostřední kolečko myši, bez toho se dneska nedá surfovat, takže s rozklikáváním obrázků jsem neměl problém ;)

CareFree

scénář je imho v pohodě a nápadů mám dost vlastních, takže no thanks :-))

akorát jsem tohle blbě zpracoval. neni to všechno dost jednoznačný a některý panely jsou nevhodně rozmístěný. příště se polepším.

a komiksy bez myšlenky tak nějak dělat nechci, takže nevim, jestli konkrétně vám se bude někdy něco líbit.
kɒmɪks.

Hjub

Krezba je užasná :.o jenom ten dej jsem trosku nepobral ???
Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří možná už ani nebude.

CareFree

04 Červenec, 2010, 13:41:16 #14 Naposled upraveno: 04 Červenec, 2010, 13:50:41 od CareFree
nekomu jsem psal:

ono se to chápe hůř, to je pravda.

já mám obecně s timhle problém. lidi zřídka chápou moje příběhy. zvlášť pak, když se rozhodnu to udělat hodně mindfuck a pak ještě do toho nacpu fashbackoidni neco.

hlavni myslenka byla proste holcicka zneuzivana otcem nebo nekym, tim padem ma pak strach z lidi a tak.
to me napadlo kdyz jsem sel v metru a z obou stran se vyrojili lidi z vlaku co prijely - druha strana a to zatopeni.

pak me napadlo, ze nakonec byl ten chlap jedinej, komu rozumela, takze vsem ostatnim jsem udelal text v bublinach tu nesrozumitelnou saskarnu.

destnik tu pak figuruje jako nejaka forma obrany. tim to vlastne vsechno zacalo, ze jsem chtel nakreslit nekam holcicku s destnikem.
ta obrana muzou bejt drogy, nebo internet nebo cokoliv, co ti pomaha se nesoustredit na skutecnej svet, vetsinou neco, na co si clovek utvori nejak zavislost...
ktera ji pak pohlti - ten destnik ji spolkne

jo, takze to nema pribeh ve smyslu uvod stat zaver whatever. to mi obecne moc nejde.
je to spis proste myslenka, jinak yb to nemelo osm stran ale treba padesat...
kɒmɪks.

Hjub

Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří možná už ani nebude.

CareFree

04 Září, 2010, 18:54:30 #16 Naposled upraveno: 04 Září, 2010, 20:14:34 od CareFree
Tak protože to soudě podle obrovského množnství komentářů, které vyvolaly moje předchozí příspěvky, ehm, přináším vám preview něčeho, co je v současné době nakreslené, nicméně ještě přijde na řadu skenování a retuš.

tentokrát je to nevinná krátká věcička, podle mě o něco přístupnější než předchozí příběh s holčičkou.

http://death-weekly.blogspot.com/2010/09/godknowsmp3.html

kɒmɪks.

RakeW

Když budeš mít tak deset minut času, tak si podle tohoto jednoduchého (video)návodu můžeš zprovoznit na blogu Highslide a hnedle to prohlížení bude o něčem jiném.
"Slušní lidé mluví o comicsu s despektem, protože úroveň seriálů bývá obvykle zatraceně ubohá." (časopis Kino, 1970)

CareFree

Citace od: RakeW v 04 Září, 2010, 19:31:43
Když budeš mít tak deset minut času, tak si podle tohoto jednoduchého (video)návodu můžeš zprovoznit na blogu Highslide a hnedle to prohlížení bude o něčem jiném.
HA. díky moc  :-//
užitečná to věc!
kɒmɪks.

CareFree

11 Září, 2010, 13:16:55 #19 Naposled upraveno: 11 Září, 2010, 13:19:15 od Mankin
No to snad ne, doublepost v mém vlastním topicu, to mě asi zabanujou.
na blogísek jsem dneska z rána nahrál poslední kratičký příběh z mého perka, tak honem běžte číst, ať mi můžete co nejdřív vyčíst chyby!

třeba elttering, ha. a nemálo korektury by se taky hodilo, protože si nejsem úplně jistý, jak to v komiksech s textem funguje...
kɒmɪks.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář