LET'S WELCOME K-OS. Moje KOMIKSY

Založil CareFree, 03 Červenec, 2010, 11:43:56

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

CareFree

03 Červenec, 2010, 11:43:56 Last Edit: 21 Září, 2014, 12:20:08 by CareFree
Toš ku*va sem jsem to ještě nedával, že ne?

http://death-weekly.blogspot.com/2010/07/ty-jsi-tak-skovna_3461.html
http://blind-and-crooked.deviantart.com/art/destnik-169830381

yo.

kdyby to někdo moc nechápal, tak se ozvěte...
kɒmɪks.

Ninjer

Hmmm.. Příběh mě moc nechyt, ale ta kresba je super, prostě super.  :-//
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

CareFree

yo, thx.
prej je to hodně na hovno, škoda.

tady mám ještě něco, co jsem začal dělat tak před třemi roky... ale vždycky mě to nějak přestalo bavit.
původně jem chtěl předělat bubliny, ale nemám an to náladu, když vím, že to nestojí za nic.
http://death-weekly.blogspot.com/2010/07/carefree-unfinished.html
kɒmɪks.

Ninjer

Hustý... Takhle, nechce se mi v tom hledat ta myšlenka  :D :D :D Ale co se týče kresby, tak paráda... Žeru ty obličeje plus ta dynamika během toho násilí... to je fakt parádička.

(každopádně hodnotím jen z amatérskýho hlediska, kdyby náhodou někdo něco...)

A ono taky co se týká toho počtení, tak mě trochu musím říct štve, jak musím furt překlikávat, že tam nemáš nějaký šipky nebo url, který by se dalo ručně měnit...  :--

CareFree

tak já to chtěl udělat stejně jako to mám na deviantartu. tam sjem to v gimpu naskládal za sebe a bl z toho jeden kus...
blogger me ale nenecha tohle udelat a obrazekzmensi na necitelnou velikost... , takze to musim davat po strance.
tak, kdo je zvyklej z 4chan, nema problem :D

premejslel sjem o normalnich webovkach, ale na to nemam cas ani naladu... ikdyz by to jiste pomohlo... az toho budu mit vic, tak snad, zatim mam jednu az dve hotovy veci a za obe se vicemene stydim, takze mi to za to nestoji...

musim se ucit

kɒmɪks.

Ninjer

Citacetak já to chtěl udělat stejně jako to mám na deviantartu. tam sjem to v gimpu naskládal za sebe a bl z toho jeden kus...

Jo, na to jsem koukal, to je snad ještě horší!  :D Začínám chápat, proč Markýz opovrhuje elektronickým komiksem  :D :D

CareFree

ještě je jedna alternativa, která mi přijde teda dost dobrá, ale to zase chce čas... ne můj teda...

stahnout si to vsechno  a koukat na to v libovolnym prohlizeci obrazku....

kɒmɪks.

mankin

Citace od: Ninjer  03 Červenec, 2010, 16:30:33
... Začínám chápat, proč Markýz opovrhuje elektronickým komiksem  :D :D

Markýz má zlý monitor a pravidelný sex... rofl

Bolo by zaujímavé vidieť ten "unfinished" s novým letteringom. O niečo som sa pokúsil, ale chcelo by to ešte sa vyhrať so sound FX a najlepšie do pôvodného obrázku, nie tej zmenšeniny. Okrem toho - 5.panel, nechýba tam náhodou text? :D
{alt}

CareFree

03 Červenec, 2010, 17:25:35 #8 Last Edit: 03 Červenec, 2010, 17:29:18 by CareFree
Citace od: Mankin  03 Červenec, 2010, 17:15:07
Citace od: Ninjer  03 Červenec, 2010, 16:30:33
... Začínám chápat, proč Markýz opovrhuje elektronickým komiksem  :D :D

Markýz má zlý monitor a pravidelný sex... rofl

Bolo by zaujímavé vidieť ten "unfinished" s novým letteringom. O niečo som sa pokúsil, ale chcelo by to ešte sa vyhrať so sound FX a najlepšie do pôvodného obrázku, nie tej zmenšeniny. Okrem toho - 5.panel, nechýba tam náhodou text? :D
{alt}
prosimtě. text tam chybí, protože jesm za rok úspěšně zapomněl,co tam vlastně mělo být...
blbá smůla. člověk si nacpe do stránky jedno okýnko, který v náčrtech nebylo a co to udělá...

mohl by tam někdo něco vymyslet :D
nejlepší návrh vyhraje originály :D

lettering se mi moc líbí, ale zklamu tě. při resizování pro upload jsem vše uložil tak, že jsem přemazal originály... pokud někdo ví, jak dostat původní 7000x9000 obrázky, nechť se svěří :/

teď koukam na to sfx a nejsem sto přijít na to, proč  jsem to křach tak násilně uvěznil do okýnka a nenechal ho přesáhnout...

edit: btw nice recolor!
kɒmɪks.

mankin

Preložiť si originály, zabudnúť text, násilne umiestnený sfx... žeby to bol nakoniec autobiografický komiks zo života anonymného alkoholika... rofl

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí