Wormwood Gentleman Corpse

Založil keram, 13 Březen, 2010, 17:32:38

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

tomahawk

Citace od: filmagor v 17 Březen, 2010, 14:47:09
Ak by sa nikomu nechcelo, editu by som sa chopil  :--

a čo keby si už radšej konečne dokončil to čo máš rozrobené................ešte som od tebe nevidel žiadnu ucelenú robotu, alebo mi niečo ušlo?

filmagor

17 Březen, 2010, 18:03:26 #11 Naposled upraveno: 17 Březen, 2010, 23:13:28 od filmagor
Citace od: tomahawk v 17 Březen, 2010, 17:42:04
a čo keby si už radšej konečne dokončil to čo máš rozrobené................ešte som od tebe nevidel žiadnu ucelenú robotu, alebo mi niečo ušlo?

Kuk môj status na facebooku. Ak nie si lognutý, tak je tam napísané: "P**** ******i doedituje Chokera a keď sa mu bude chcieť, pustí sa aj do Batman: Unseen."
Z toho vyplýva, že s Chokerom som už na konci. Už len 3 strany a je to. (Bude to v Novej Krvi).
A black cat crossing your path signifies that the animal is going somewhere.

RakeW

Lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem to neočekával. A také bych lhal, kdybych tvrdil, že jsem se toho nebál...
"Slušní lidé mluví o comicsu s despektem, protože úroveň seriálů bývá obvykle zatraceně ubohá." (časopis Kino, 1970)

tomahawk

Citace od: filmagor v 17 Březen, 2010, 18:03:26
Citace od: tomahawk v 17 Březen, 2010, 17:42:04

Kuk môj status na facebooku. Ak nie si lognutý, tak je tam napísané: "Patrik Kormosi doedituje Chokera a keď sa mu bude chcieť, pustí sa aj do Batman: Unseen."
Z toho vyplýva, že s Chokerom som už na konci. Už len 3 strany a je to. (Bude to v Novej Krvi).

uverím, keď uvidím...........................na facebooku lognutý nie som a ani nebudem

filmagor

Citace od: RakeW v 17 Březen, 2010, 18:14:37
Lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem to neočekával. A také bych lhal, kdybych tvrdil, že jsem se toho nebál...

??? Problem with my lettering skills?
A black cat crossing your path signifies that the animal is going somewhere.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář