Vichřice - závan nového zinu

Založil BeeSee, 18 Únor, 2010, 22:33:24

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

BeeSee

     Pokud jste pozorně sledovali stránky BubbleGunu, tak jste si možná všimli, že pod článkem ,,Malá Bubble mediální masáž" takových reklamních fotografií... Tyto (a i více zatím nepoužitých) ,,reklámky" pro nás vytvořily dvě slečny z Ostravy. A co víc, možná i pod dojmem našeho fanzinu, se rozhodly vytvořit fanzin vlastní! Nejedná se o čistě komiksový fanzin, ale i s komiksem se zde setkáte. Takže tímto článkem na hlavní straně jsem se rozhodl, přihřát hned více polívek najednou. Jednak tvůrkyně zinu Vichřice jsou mé kamarádky, takže je třeba podpořit kamarádské vztahy, jejich nadšení a dobrou věc. Taky ve fanzinu najdete dva komiksy z produkce ,,PaTa & BeeSee" (zatím jinde nezveřejněné :-) a v neposlední řadě slečny mají rády komiks, takže zcela nezištně umístily do svého zinu reklamu na BubbleGun. A revanšovat se je správné, áno? Navíc mi se Vichřice líbí a proto ji hodlám trochu propagovat, aby autorky nezanevřely na malý zájem, takže ji předkládám i Vám - komikovým fanouškům! S tím zájmem je to tak, že holky nemají moc peněz na nějaké tiskárny a podobné srandy, takže tištěných čísel udělaly jen pár a zbytek šíří pomocí virtuálního světa ve formě PDF.
      Ve Vichřici najdete povídky, koláže, komiksy, anketu a pár jiných zajímavostí. Jedná se o první číslo, takže neberte v potaz porodní bolesti, dětské nemoci a jiné prozatimní vady na kráse. S úsměvem v koutku si také vzpomínám, jak vypadalo první číslo Bubbláka a kam se za tu dobu a čtyři (čtyřka už je v tiskárně) čísla postupně dopracoval. Je třeba to nevzdat na začátku a bojovat dál. Takže si tento zin v klidu stáhněte a pokud se vám bude chtít, tak napište autorkám svůj názor na jejich redakční mail nebo klidně sem pod článek a já jim to pak přepošlu. Navíc autorky nabádají ke spolupráci při dalších číslech, takže pokud máte tvůrčího ducha, tak se jim směle ozvěte! Vše ostatní už se dozvíte přímo v ,,promo textu":


Mili pratele, kamaradi, pratele pratel atakdal,

pred nejakou dobou jsem vas, nektere nemile, kontaktovala s anketni otazkou "vse, co potrebuji k zivotu". A ted, to hlavni, proc se to tak delo.

Jisti lide jisteho razeni se dohodli, ze podniknou neco, kde muzou prezentovat cast sebe a sveho nadani, z cehoz vznikl mozna zajimavy casopis o vas vsech. Inspirace prichazely jedna radost.

Zde je tedy k dispozici oficialni verze casopisu o zivote samem, Vichrice


http://ulozto.cz/4017360/vichrice-hotovo.pdf

V pripade, ze se vam bude nas casopis libit, prosim, sirte jej dal do podvedomi dalsich. I kdyz je Vichrice i v oficialni, tistene verzi, naklady nejsou male a cas je neuprosny a jeste drazsi, rozhodli jsme se my, redakcni tym, vyuzit vydobytku moderni techniky a poslat vam jej elektronicky.

Jakekoliv prispevky, komentare, hodnoce, dotazy nam posilejte na mail vichrice.zin@seznam.cz, budeme radi za jakekoliv inovace a podnety!

Takze si to uzijte, kdo chcete, ctete a nezapomente odpovidat na soutezni otazku a klidne posilejte i odpovedi na anketni otazku "vse, co potrebuji k zivotu".

Pro ty z vas, co to doctou az sem a zalibilo se jim odpovedet jiz drive, dalsi anketni otazka zni:

"Me zavislosti"

(jeste jedna bonusova pro muze: "na co myslim, abych oddalil sve vyvrcholeni")

Jak vidite, vase odpovedi jsou ciste anonymni, najdete se pouze vy, takze, PODPORTE NAS, odpovezte a nestydte se!

hawk

za redakcni tym.... ter (milostne pribehy)

Iggy Pop

Nebyl by ten obrázek z obálky (lebka v plyn. masce) bez nápisu vychřice a ve větším?  :-*

BeeSee

Citace od: Iggy Pop v 18 Únor, 2010, 23:02:03
Nebyl by ten obrázek z obálky (lebka v plyn. masce) bez nápisu vychřice a ve větším?  :-*


tak zkus kontaktovat redakci  ;)

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal