Planet Hulk (2010, animovaný)

Založil Ronik, 14 Únor, 2010, 12:44:34

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ronik

[smg id=3373 width=250]
Originální název: Planet Hulk
Český název: Planet Hulk
Režie: Sam Liu
Scénář: Greg Johnson
Hudba: Guy Michelmore
Hrají: Rick D. Wasserman (Hulk)

USA, 2010, 81 min

Animovaná adaptace příběhu Planet Hulk od Grega Paka. Skupina Illuminati se rozhodne, že Hulk je pro Zemi příliš nebezpečný a vystřelí ho do vesmíru. Hulk přistane na planetě Sakaar, kde je uvězněn a přinucen stát se gladiátorem.

Upoutávka na film (Youtube)

Profil na ČSFD
Profil na IMDb
Profil na Wikipedii

Seznam filmů s komiksovou tématikou

Zdá se vám toto encyklopedické heslo neúplné, chybné, chcete jej doplnit o další informace, obrázky, odkazy, upravit, vylepšit, propojit některá slova s odkazy na podobná, související hesla v encyklopedii nebo cokoli jiného?
Dejte vědět níže do tohoto tématu, nebo tak přímo učiňte a editujte tento příspěvek

mira

Námět tohohle anime byl dobrej, ale autoři se měli víc držet komiksové předlohy. Zdálo se mi, že tam toho dost vynechali. Ach jo. :(

Raul

jasne je to osekany, aby se to veslo do kratkyho animace. Dle meho to mohli treba udelat na dva dily.
To osekani mi taky vadilo, ubralo to na vypravnosti, kterou komiksova verze mela. Ale celkove je to spis lepsi animac - i kdyz nijak zasadni.
info o prelozenych a prekladanych comxech:
http://kocogel.info/index.php?topic=178.0
Všechny mé překlady naleznete zde: https://www.mediafire.com/folder/a80euuydwd9sb/Komiksy

mira

Citace od: Raul v 01 Duben, 2011, 23:10:53
jasne je to osekany, aby se to veslo do kratkyho animace. Dle meho to mohli treba udelat na dva dily.
To osekani mi taky vadilo, ubralo to na vypravnosti, kterou komiksova verze mela. Ale celkove je to spis lepsi animac - i kdyz nijak zasadni.

Jo naprosto souhlasim. Dát do 2 nebo 3 dílů a hned by to bylo o něčem jiném. Vešlo by se tam toho mnohem víc.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář