Vydavatelství Crew - plány pro rok 2010

Založil BeeSee, 01 Únor, 2010, 22:08:07

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Malkivian

Tak já si rozhodně nenechám ujít Fantastickou čtyřku. Schválně jsem se do ní nepustil tady na fóru s tím, že si to hezky nechám na papír. Jen aby vyšla brzo. Zájem bych měl určitě i o Iron-Mana, ale tam jsem trochu na vážkách ... uvidíme co z toho nakonec vyleze. Samozřejmostí pak jsou další Sandman a Lucifer, a ujít si asi nenechám ani Kick Ass ;D
Aktuálně připravuju:
The Magic Order #2 - Překlad/Edit - 100 % / 0 %
Elsewhere #8 - Překlad/Edit - 100 % / 30 %
Brothers Dracul #4 - Překlad/Edit - 100 % / 10 %

Raul

fakt zajimave, snad se mi letos se poradi konecne financne nejak ustalit a pustit se konecne do veci, ktere mi chybi :)
info o prelozenych a prekladanych comxech:
http://kocogel.info/index.php?topic=178.0
Všechny mé překlady naleznete zde: https://www.mediafire.com/folder/a80euuydwd9sb/Komiksy

keki

mojí volbou bude Kick-ass, Walking dead, Sláine!!! a Soudce Dred.

keram

morlum

Slaine, Soudce Dredd, Dragonero, Kick ass, Transmepolitran, 100 Nábojů....to jsou jasné věci. ))) Ještě zvažuju Bone, snad to bude dobré...A celkem rád bych si konečně doplnil Preachera a Hitmana, ale na to mi nevýjdou finance určitě. :D
Kdysi jsem se domníval, že za rozbřesku jarních jiter ptáci vítají zpěvem příchod slunce a světa. Dneska vím, že těch několik jitřních minut křičí hrůzou ze světa. (Bohumil Hrabal)

Člověk je obětí společnosti, která nechápe jeho duši... (CH.Bukowski)

Dance tonight! Revolution tomorrow!

jmaky

Evropa-frantíci no tak to se snad dočkáme  :oD :oD :oD
už aby...
Je suis Paris!
To my je učíme mluvit...   Po našem...
My jsme Transcomx!

Ronik

Garfield, Walking Dead, Judge Dredd, Sláine, Daredevil, Kick-Ass, Transmetropolitan, Y: Poslední z mužů, Hitman a možná Dragonero a Bone. U Iron Mana, F4 a Spider-Mana uvidím, co to přesně bude.

ivecpivec

Citace od: Ronik v 02 Únor, 2010, 23:10:05
Garfield, Walking Dead, Judge Dredd, Sláine, Daredevil, Kick-Ass, Transmetropolitan, Y: Poslední z mužů, Hitman a možná Dragonero a Bone. U Iron Mana, F4 a Spider-Mana uvidím, co to přesně bude.

Iron man má byť Extremis, čo je podľa toho, čo som pozeral na nete, totálna pecka, takže to beriem. F4 by som aj bral, ale keďže to vyšlo ako 11TPB, tak ako sorry, ale nebudem čakať 11 rokov na vydanie.

Ja si kúpim:
Iron man, Ultimates II, Calvin a Hobbes, Transmetropolitany, Spider-mani, Slaine, Dredd, Bone, Dragonero a možno sa ešte niečo nájde.

Bral by som aj Kick-Ass, ale akože 600 korun (na slovenské aj 700)? To snáď nemyslia vážne? Čo to bude viazané? Inak si to neviem predstaviť. Toľko nie som ochotný dať.

Ronik

Aha, koukám, že to už je i na stránkách Crwe. Jasně, zapomněl jsem na Ultimates II, to je jasná koupě. Vlastně všechno od Marka Millara je jasná koupě... F4 taky.

Extremis? Super. Ale překládat název? Iron Man: Extrém? OMG.

smilic

extremis? oh shit. já se to už dva roky snažim dodělat :D
Momentálně jsem nedostupný, odnesla mě One Piece vlna.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář