Jedna kratší a jednoduchá povídka

Založil ipek007, 28 Říjen, 2009, 12:42:30

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

ipek007

Jednou jsme ve škole dostali za úkol vymyslet slohovku která by obsahovala pouze jednoslabičná slova. Tady je můj pokus, myslím že se mi i celkem podařil:

Tvor a Dort

Byl princ a ten měl dům. Co dům,ten princ měl hrad,snad i tvrz. Ne,byl to hrad. Ten princ měl i meč a taky čas. Tak ho vzal,ten meč a šel ven. Šel přes les a dál a zřel dům. ,,No hle,dům´´ řek si princ a kuk vnu. Vnu byl muž a ten řek ,,Jen pojď dál´´. Ten muž měl žal. ,,Co je vám?´´ ptal se princ. ,,Byl tu tvor,spíš ne než jo*,a vzal mi dort´´ řek ten muž a dal se v brek. ,,A kde je teď?´´ ptal zas se princ. ,,Tam co je les,pár luk a vrch,tam má svou sluj i můj dort´´ Princ měl meč i čas a tak mu řek ,,Jdu pro tvůj dort,mám totiž meč i čas´´, ,,Dík ti a tu máš plášť ´´,řek muž a plášť mu dal. Princ kouk na plášť, řek dík a šel.
Když už šel přes les i pár luk zřel,že je noc. Vzal plášť a jak si naň leh tak spal. Ráno však zřel,že spal dýl než chtěl,tak vzal meč a plášť,čas už měl,a šel. Když šel půl dne zřel ho kůň. ,,No hle, princ´´ řek si kůň ,,No hle kůň´´ řek zas si princ. Písk,písk a kůň hop,hop a princ sed si naň. Tak jel už jen noc a den a zřel že je tam co je ta sluj a vní ten tvor,spíš ne než jo, a dort. Princ slez a kůň hop,hop no a byl pryč. Princ měl meč a taky plášť ba i čas tak kuk vsluj a tam nic. Spíš než nic, tak tma jak noc snad i víc. Tak šel vnu a moc se lek. Tvor byl zjev jak noc,zub měl jak prst ba i jak buřt,ok měl moc snad pět a hlas jak zvon. ,,Co tu chceš´´ ptal se tvor ,,Jdi pryč,bo já tě sním,jak ten dort´´ řek zas ,,Tys ho sněd?´´ptal se princ a vzal si meč. ,,Jo,cha a teď tě sním též´´, ,,Tak to ne´´ řek princ a sek,sek. Tvor ,,Vřísk´´ a princ bod,sek bod . A tvor zas ,,Vřísk,hek´´ a chcíp. Princ ťal ho v břich a vzal z něj dort. Šel ven, písk písk a kůň hop,hop, princ sed si naň a jel dom. Jel den a noc a zas den a už zřel ten dům. Muž byl stále vnu a jak zřel dort,žal byl pryč. ,,Dík ti,co za to chceš?´´ ptal se muž. ,,Nic,měl sem meč a čas a teď mám meč i čas a plášť a navíc teď sem král. A já jdu.´´ řek princ a šel ven tam co stál kůň,sed si naň a jel dom.

A to je end...

* Pro vysvětlení této krkolomné části: nevěděl jsme jak napsat netvor jednoslabičně :-)
Většina velkých lidských problémů je způsobena neschopností lidí nečině sedět na zadku a nic nedělat

RakeW

Týjo! Werich to sice není, ale nemáš k tomu daleko. Fakt jsem se bavil a ten nápad, že tvor, spíš ne než jo, je podle mě geniální.

Husté úkoly vám ve škole dávali.
"Slušní lidé mluví o comicsu s despektem, protože úroveň seriálů bývá obvykle zatraceně ubohá." (časopis Kino, 1970)

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář