takový příspěvek od jedné "dvanáctky"

Založil lathur, 27 Říjen, 2009, 23:26:34

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

lathur

Moje dvanáctiletá dcera má za sebou tak hustou průpravu ze všech těch Witchek, Garfieldů, Kačerů, Želv Ninja, Meteor a jiných takových předloh, že začala některé příběhy kompilovat do vymyšleného Alter Ega- Blake. Narozdíl ode mne jede, jak fretka a valí jeden kus za druhým. Tak jsem se rozhodl, že vám něco z její tvorby ukážu. Postupně, jak to půjde dnes alespoň ochutnávka

snad se vám to bude líbit. Klidně jí to zpucněte, ať se poučí i od jiných a nemusí poslouchat jenom ty "fotří" připomínky...J le T

mankin

Moooc milé. Pekné, farebné.... A tá superhérka si to zaslúžila. Kto to kedy videl, skákať do kytičiek... >:(

Šmárja, ja už asi fakt starnem  :D

Kocour

Ravenn

xVEGANx

Priznej barvu, ty  ji pomahas? :D
Jestli ne, tak ma docela talent.Kresba neni zadna bomba, ale ma to napad a prece jenom je ji 12 ;)
Jenom nahazuj dalsi.

jeikob

tak s tím že kresba nic moc bych si dovolil hrubě nesouhlasit. ta holka má na svůj věk užasný talent.
za prvé kompozice přesně ví co kde a funguje to.za další ta postavička je sice stylizovaná ale opět funguje a to i dynamických pohybech ,dokonce náznak perspektivní zkratky. a hlavně je to stylově čisté . jistě je tam pořád vidět dětská ruka,ale mít to jistější linku a učasané klidně by to mohla bejt kresba profíka.hlavně co je na 12 let vyborný jsou zmáklý ty proporce tý postavičky

xVEGANx

Citace od: jeikob v 28 Říjen, 2009, 02:35:12
tak s tím že kresba nic moc bych si dovolil hrubě nesouhlasit. ta holka má na svůj věk užasný talent.
za prvé kompozice přesně ví co kde a funguje to.za další ta postavička je sice stylizovaná ale opět funguje a to i dynamických pohybech ,dokonce náznak perspektivní zkratky. a hlavně je to stylově čisté . jistě je tam pořád vidět dětská ruka,ale mít to jistější linku a učasané klidně by to mohla bejt kresba profíka.hlavně co je na 12 let vyborný jsou zmáklý ty proporce tý postavičky

Omlouvam se, nejsem ucitel vytvarne vychovy z lidovky.To ze jeji kresba neni zadna bomba neni mineno jako urazka.Jsem zmlsany z Alexe Rosse ::)
Proto jsem taky kladl akcent na jeji vek a urcite by me nenapadlo to pitvat tak jako si to udelal Ty.Me se to libi, ma to svuj xicht a to se ceni.

DevCageR

Ta kresba je na 12 let dobrá. Jde přesně o to, o čem lathur mluví. Je to ten komiks - kompozice, stylizace, ta dynamika v pohybech. To docela koukám. Ono je to samozřejmě na karikaturních kresbách jednodušší, ale zároveň si to chce spoustu věcí uvědomit, aby se tak stalo. Přijde mi to fakt dobrý!
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

Kocour

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář