Mankin - akože galéria...

Založil mankin, 21 Leden, 2008, 18:33:40

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

mankin

Včera som sa hral s Magickou tabuľkou môjho synovca. Už verím tvrdeniu, že detské hračky sú síce kupované deťom, ale hrajú sa s nimi dospelí :D :D :D

PetBad

Hotové překlady: Pelissa, Stvůry tam u nás doma, Thorgal 1-14 (nevydané), Dan Dare, Myší stráž, Golden City
Rezervace: Nävis a Meteora, Bad Planet, Scalped, Myši II
Korektury :Florie, The Good Bad and Ugly, Asceltis, Korrigans, Světla Amalu
Právě dokončeno: Scalped 2, Meteora 8
Pracuju na:  Bad Planet 3

eda

Citace od: Mankin v 29 Únor, 2008, 09:05:04
Včera som sa hral s Magickou tabuľkou môjho synovca. Už verím tvrdeniu, že detské hračky sú síce kupované deťom, ale hrajú sa s nimi dospelí :D :D :D

ŠIKULKA   :.o :.o :-// :-//
Boubín. nelíbí.
Netopýři těžko přeperou líný šváby a plechová gondola rozbouří salámy.
Za svoji práci požaduji peníze nebo ekvivalent v žabích kůžích.
Takže, ty jsi mi chtěl rozčísnout pěšinku, cizinče.

Kocour

Já měl kdysi takovou tu tabulku, jak se na ni kreslilo otáčením dvou oválných tlačítek po stranách.... CCA po týdnu intenzívního používání sem na něm dokázal nakreslit klasický domeček.... Tato činost mě ovšem vysílila a značně znechutila a v záchvatu amoku, kdy jsem omylem pootočil kolečkem o kousek stranou, jsem dotyčný předmět brutálně rozmlátil o hranu stolu... Počítám, že tohle asi nebude ta na kolečka ;)

Raul

Citace od: Toebiash v 29 Únor, 2008, 11:31:53
Já měl kdysi takovou tu tabulku, jak se na ni kreslilo otáčením dvou oválných tlačítek po stranách.... CCA po týdnu intenzívního používání sem na něm dokázal nakreslit klasický domeček.... Tato činost mě ovšem vysílila a značně znechutila a v záchvatu amoku, kdy jsem omylem pootočil kolečkem o kousek stranou, jsem dotyčný předmět brutálně rozmlátil o hranu stolu... Počítám, že tohle asi nebude ta na kolečka ;)

hej tu jsem mel taky :D
pak se s ni zaklepalo a obrazek byl pryc :)
mno a kdyz se to rozbilo tak vsade z toho byl ten humac :)
info o prelozenych a prekladanych comxech:
http://kocogel.info/index.php?topic=178.0
Všechny mé překlady naleznete zde: https://www.mediafire.com/folder/a80euuydwd9sb/Komiksy

mankin

Dnes nám v práci nešlapala databáza... teda šlapala... ale stráááášneeee pomaly... aby to šlo rýchlejšie... vymyslel som si také milé približovadlo...

chrtesek

Krásné  :-* Tkový auto mít...fůha...kam se na něj hrabe Hummer  rofl
http://rapidshare.com/users/WIV3Y3
mé překlady - Heslo : Chrtesek

Transcomx isn't about being who's better, its about acceptance and friends

LukassoVeri

mankin

Tak toto som dnes objavil v skrini. Má to zopár rokov, počítam tak 10-12, lebo obdobie, kedy som sa naťahoval s činkami je už dáááávno preč :D

81splinter

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář