Rozhovor s Toebiashom

Založil Daredevil150, 22 Srpen, 2009, 20:53:28

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

RakeW

On ale narážel spíš na to, jak tvrdíš, že u nás jsou scénáristé většinou i kreslíři...
"Slušní lidé mluví o comicsu s despektem, protože úroveň seriálů bývá obvykle zatraceně ubohá." (časopis Kino, 1970)

Kocour

Citace od: RakeW v 27 Srpen, 2009, 13:14:40
On ale narážel spíš na to, jak tvrdíš, že u nás jsou scénáristé většinou i kreslíři...

Jó takto... No, já zase narážel na to, že v poměru, kolik tu máme dobrých kreslířů a kolik dobrých scénáristů, je to pořád bída :)
Jinak ABC jsem četl pořád, pana Tomana (počítám myslí Vrastislava, ne Vlastimila) jako scénáristu uznávám, i když má top to rozhodně není, taky časem by se u něj dalo, alespoň pro mne, vypozorovat něco jako stereotyp, ale je to dáno taky tím, že toho napsal opravdu hodně... To Šorel mi šmakoval daleko víc...
Jinak samozřejmě nemůžu vyjmenovat všechny, to byl jen co mě tehdy zrovna napadlo, jinak bych kreslířema popsal půl strany a scénáristy pár vět (třeba jsem vůbec nezmínil mého oblíbeného scénáristu z "Dračího letu", Ladislava Kubice nebo Bohumila Fencla, jako scénáristu a jeho Mr. Sweeta... a z Komety by se našlo více dobrých scénáristů, o kterých bohužel dnes (stejně jako o těch z ABC) není už slyšet, což množství kvalitních scénáristů u nás ještě snižuje...

Toť tak...

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář