Rozhovor s Alexom

Založil Daredevil150, 21 Srpen, 2009, 19:53:24

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Daredevil150

21 Srpen, 2009, 19:53:24 Naposled upraveno: 22 Srpen, 2009, 13:50:05 od Toebiash
Rozhovor s Alexem

Dnešní obětí se stal Alex, protože je Big Boss tohoto fóra, který na mě působí trošku jako fantóm, vždy se zjeví.....nahodí nějaké linky a zase zmizí. Bylo to celkem těžké vymyslet na co se ho budu ptát, když o něm vím zhola prd.  8) Ale myslím, že nakonec to dopadlo nad očekávání, však posuďte sami:

A jako Alex?? Čili když nejsi Ježíšek, kdo teda jsi??
Místo pravého jména používám k vůli bezpečnosti jméno Alex Dante.
Žil kdysi človek Dark Dante - Prvni Hacker, a Alex jsem vymyslel když bylo v popularite X, X-men, Xena, matriX....
Ohledně toho ježíška - Varování všem že nejsem takovej dobrák.

Jak vzniklo toto fórum a s jakými představami jsi ho zakládal a co se podařilo a co ne??
Ještě před rokem jsem nikde nenašel žádné pořádné forum na klasické comixy (konkurenční comics club nepočítam), a o českých jsem si mohl jenom nechat zdat, takže jsem založil tohle comix forum s nadějí že sem bude chodit alespoň 80 lidí denně. Dnešní průměr je pro mě zarážející, netušil jsem, že je v čechách tolik příznivců comixu. Nebo se tedy spíše zrodili po zfilmování těch významnějších comixů. A do budoucna by mě moc potěšilo pokud by tu začalo prezentovat více začínajicích autorů.

Mám z tebe pocit, že vždycky jen vložíš nějaké linky, ale moc komentářů nepíšeš..jsi tichý typ??
Tichy typ rozhodně nejsem (po flašce vodky už vůbec ne), ale hrdě přiznám, že oproti některým zde na foru jsou moje comix-znalosti docela nedostatečné a občas opravdu nemám co dodat aniž by to nebyl spam.
Za skvělé linky radši napíši děkovnou PM a na debaty jsem nikdy nebyl.

Jak jsi se dostal k moderátorům?? Bylo výběrové řízení??
Moderátor na comix foru musí mít dobré linky, byt tu pořád, alespoň vypadat spolehlivě a musím mu věřit. Takže jsem projel 50 uživatelů s nejvice linky a kteří se mi zdali dobří ty sem udělal moderátory, další byli voleni už na doporučení stavajících moderatorů.
Ty co mě znaj vědí že mám obrovské problémy důvěřovat lidem, tak vždy jen doufám, že jsem vybral správně.

Který komiks ti poprvé otevřel oči a uvedl tě do světa kreslených příběhů?? Byl to jako u mě Barbánek?? 8)
První comix který mě uchvátil byli zcomixované Rychlé šípy z místní knihovny někdy kolem roku 1992. Nasledoval Čtyřlistek, Kačer Donald, Pif...

Dáváš hodně odkazů na on-line comicsy.trávíš hodně času surfováním?? Podle čeho hledáš??
Říka se: "Najdeš to na googlu" a ono je to opravdu pravda. Najít 10 příspěvků mi trva asi 5 minut. Navíc pokud nejsem s mladou tak mi stačí pár hodin spánku a hned mám dvakrát delší život. A na internetu jsem téměř pořád, pracuji, něco programuji, předělávám fóra nebo weby, a tu a tam hodim do fora pár příspěvků. Kávová závislost na tom má taky svou daň.

Fórum má mnoho přihlášených uživatelů, ale těch aktivních zase tolik není.mrzí tě to?? Je to klasický problém warez fór??
Problém uživatelů-pozorovatelů je uplně bežný a nejen u warez fór, a navic zrovna u comixů není pro nováčka jednoduché se hned v nich orientovat. Mužu považovat za uspěch, že nováčkové našli alespoň tohle forum. Budu doufající snílek že časem se i nováčci otrkaj a tu a tam něco postnou.

Který komiks ti naposled lidově řečeno "nakopal prdel"??
Nevim jestli nakopal prdel, ale když jsem si vezl vzadu v autě comix Vrána v knížní vazbě, a prudce jsem zadupnul brzdu, tak mi tenhle comix proletěl ze zadu hlavou. (Jo, tak tohle dílko mám taky doma a opravdu ho žeru a i filmová adaptace se mi moc líbí! Jo a taky mám plakát s reklamou na comiksovou knihu na hajzlu ;) Vránu mám v hlavě...ale ještě neprolítla :D  ledaže by spadla ta polička  8O pozn. BeeSee)

Koho máš rád?? Teda myslím hrdiny, scénáristy, kreslíře a vůbec všechny, kteří se okolo kreslených příběhů ochomejtají?
Frank Miller za SinCity, James O'Barr za Vránu, nevim proč, ale mam rád když na konci příběhu hrdina zemře.
Dnešní doba spíš věří na temné hrdiny, než na uhlazené supermany, proto třeba po shlédnutí Sincity nebo Ghost ridera jsem byl potěšen že se zachovali ve filmu i některé kresby z comixu.

Marvel nebo DC??
Francie - ok? Nekamenujte mě, ale jsem vyznavačem dobrých francouských comixů. Princ noci od Yves Swolfse mě opravdu potěšil, když se tu objevil na comixforu.. (Já tě kamenovat nebudu  ;) od teď tě považuji za spřízněnou duši :D pozn. BeeSee)

Amerika nebo Evropa?
Puritánská Amerika pro mě neni. Takže jedině Evropa. V Evropě jsou lepší Jídla, ženy, Chlast - né že bych to preferoval v tomhle pořadí. ;)   A i v Evropě se tvořej skvělé comixy.

Rychlé šípy nebo Strážci?
Rychlé šípy, už jenom pro to že jsem na nich začínal.

Máš hodně příspěvků v Erotic art a XXX komiksech, jsi obdivovatelem kreslených žen? Kteří malíři to podle tebe mají, takříkajíc nejvíc v ruce??
Kreslené ženy nebo skutečné, obdivuji je stejně všechny. Přiznávám, že jsme vždy byl ulítlej na Laru Croft a její velké .... A každý malíř má své kouzlo zachyceni, i když se mi opravdu nelibí jak to dokáží v Japonsku přehnat a o japonských tělních tekutinách radši ani nemluvit.

Epitaf pro uživatele tohoto fóra??
Že to ještě nikdo nezkusil, neznamená že to nejde.

Tak a je to :D U dvou Alexových odpovědí mi to nedalo a hodil jem tam poznámky, doufám, že to není na škodu  :? O5 očekávám Vaše reakce, protože to jednoho vždycky potěší  ;) Jinak mi můžete posílat PM s tipy na "vtipné" otázky nebo návrhy s kým by jste chtěli rozhovor ;)  Mám ještě pár jmen v hlavě, ale nápady se cení......

autor: BeeSee
edit: Gweilo

mankin

Alex.... hm, Alex. NJ, kde že tie vlaňajšie snehy sú  ::)

Daredevil150

Citace od: Mankin v 21 Srpen, 2009, 20:10:27
Alex.... hm, Alex. NJ, kde že tie vlaňajšie snehy sú  ::)

co sa s nim stalo potom? on je terajsi navigator? alebo chodi vobec na forum?

mankin

21 Srpen, 2009, 20:16:06 #3 Naposled upraveno: 21 Srpen, 2009, 20:19:04 od Mankin
...to je na dlhšie...

V skratke: Alex je bývalý admin (a vlastník) comix.war-forum.net, momentálne už nefungujúceho comicsového fóra. Tam sa de facto (war-forum.cz až tak nerátam) zrodil Transcomx, tam sa dala dokopy skvelá partička ľudí: prekladateľov, editorov, čitateľov. Po nejakom čase a niekoľkých peripetiách technického i sobného rázu bolo založené samostatné Kocogel fórum. Vtedy došlo ku koncu spolupráce s Alexom.

Toť zhruba vsjo.

//dodatok: Alex je stále vlastníkom klasického warez fóra - war-forum.net ;)

Daredevil150

Citace od: Mankin v 21 Srpen, 2009, 20:16:06
...to je na dlhšie...

V skratke: Alex je bývalý admin (a vlastník) comix.war-forum.net, momentálne už nefungujúceho comicsového fóra. Tam sa de facto (war-forum.cz až tak nerátam) zrodil Transcomx, tam sa dala dokopy skvelá partička ľudí: prekladateľov, editorov, čitateľov. Po nejakom čase a niekoľkých peripetiách technického i sobného rázu bolo založené samostatné Kocogel fórum. Vtedy došlo ku koncu spolupráce s Alexom.

Toť zhruba vsjo.

//dodatok: Alex je stále vlastníkom klasického warez fóra - war-forum.net ;)
diky za vysvetlenie

Ninjer

CitaceTy co mě znaj vědí že mám obrovské problémy důvěřovat lidem...

He he he...
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

grysoom

Citace od: Ninjer v 21 Srpen, 2009, 20:43:52

He he he...

Zapoměl jsi dodat emotionku.
Tím, že je to napsané neexistuje intonace, tudíž teď nevím, jestli se jedná o takové to temné a výhružné HeHeHe a nebo takové to pobavené, zesměšňující hEhEhE ....

Tak jak to je?  ???

Spacecore

Citace od: grysoom v 21 Srpen, 2009, 20:55:34
Citace od: Ninjer v 21 Srpen, 2009, 20:43:52

He he he...

Zapoměl jsi dodat emotionku.
Tím, že je to napsané neexistuje intonace, tudíž teď nevím, jestli se jedná o takové to temné a výhružné HeHeHe a nebo takové to pobavené, zesměšňující hEhEhE ....

Tak jak to je?  ???

Myslím, že je to He He He, jakože až teď ta věta dostává svůj rozměr a Ninjer se nad tím "zkušeně" pousmívá.. ?

Ninjer

21 Srpen, 2009, 21:56:41 #8 Naposled upraveno: 21 Srpen, 2009, 22:01:36 od Ninjer
Bylo to takové "trapné", lehce zarděné "he he he"
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

WanderRook

Terza mam chaos, kto vlastne robil ten rozhovor?

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář