Rozhovor s Keramom

Založil Daredevil150, 19 Srpen, 2009, 21:45:39

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Spacecore

Skvělý rozhovor. Myslím, že Keram je pro mě (a pro mnohé zde) chodící záhadou a legendou :) Díky za rozhovor..

Jinak sem si dneska koupil novou Crew a co to nevidím, mezi redaktory je i Marek Barányi aka Keram! :o Tak sem prolistoval časák a zistil, že má dokonce na starost celé novinky z US komiksu! Čemuž gratuluji, Kerame! Nejen, že si ofiko překladatel, teď už i píšeš do most legendary comics magu v cz/sk ;) :-// :-// :-// :-//

keram

no, keď budem mať za sebou články v minimálne piatich magazínoch Crew, tak potom môžem vyhlásiť že "píšem."  :--

a legenda? nepreháňajme. náhodou mi stúpne sláva do hlavy, vykašlem sa na vás a pôjdem prekladať za prachy do slovenského vy... aha. my na slovensku nemáme žiadne mňa hodné vydavatelstvo. tak nič.  :D

RakeW

26 Srpen, 2009, 01:01:34 #12 Naposled upraveno: 26 Srpen, 2009, 11:17:34 od RakeW
Kurva, to je nostalgie... By slza člověku z toho ukápla. Já tehdy ty rozhovory jen lehce projel, takže pro mě je to čtení nové a neokoukané, nicméně si dobře pamatuji tehdejší forumovou atmosféru.

Jinak je na tom krásně vidět ten posun osobnosti. Ty odpovědi totiž k dnešnímu keramovu slohu absolutně nesednou. Aneb jak komiksy z jednoho nesmělého chlapíka udělaly cynického parchanta :).

Jen ten systém jeden den - jeden překlad zůstal. Btw. porušils to za ty 3 roky někdy?
"Slušní lidé mluví o comicsu s despektem, protože úroveň seriálů bývá obvykle zatraceně ubohá." (časopis Kino, 1970)

mankin

Citace od: RakeW v 26 Srpen, 2009, 01:01:34
Jen ten systém jeden den - jeden překlad zůstal. Btw. porušils to za ty 3 roky někdy?

Myslím, že porušil. Niekedy dá za deň preklady dva!

keram

CitaceAneb jak komiksy z jednoho nesmělého chlapíka udělali cynického parchanta

velmi pekne povedané

Ravenn

Kurva Keram tak to blahopřeju, ty jseš už i pisatel v Crwi :-//

DevCageR

Teda.... já nechápu, že nemáte nějký ambice si tím i přivydělávat ??? Teď nemluvím jen o Keramovi. Já když vidím jak se dá při škole slušne vydělat kreslením (něco jiného je dělat to na plný úvazek), tak si říkám, že je to obrovská škoda, že se o něco podobného nepokoušíte.....
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

Michudy

Pocta legendě.  ;)

Ne vážně, kvůli vám sem na komiksech lidi. Aneb jak jsem zahlídl tuším, v Avengers? "One man, could change the world!"

:-// :-)) :-// :-)) :-// :-)) 

Michudy

Ještě otázečka, možná 2:

Proč jsi nešel na nějákou výtvarnou vejšku?? Co sem se na škole bavil s lidma co tam choděj tam tam člověku stačí fakt mít jen ten talent...

A ve kterým státním sektoře tě vzaly ze střední? (Tohle bych chtěl vědět kvůli sobě..  :D)

weatherbybn

Šiješ si doma kostýmy superhrdinů a skáčeš v nich po posteli??
No comment.

rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl odpadol som

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář