Celestáliovia

Založil Daredevil150, 18 Srpen, 2009, 18:09:44

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Daredevil150

18 Srpen, 2009, 18:09:44 Naposled upraveno: 18 Srpen, 2009, 19:39:59 od magik
CELESTIALS, ETERNALS, DEVIANTS - PRAVÍ BOHOVIA MARVELU


CELESTIÁLOVIA

Celestiálovia sú mlčanlivý, obrnený humanoidi s priemernou výškou 2000 stôp. O ich podobe pod brnením sa toho veľa nevie, no je možné, že to je ich pravá podoba. Večný menom Ikaris verí tomu, že brnenie je jednoducho schránka pre tvory z čistej energie, ktorá im umožňuje pracovať s fyzickým svetom.

Celestiálovia sa na Zemi objavili iba pár krát. O Celestiáloch je známe, že sú zodpovedný za vytvorenie dvoch odnoží ľudskej rasy - Eternals/Večných a Deviantov - ktoré stvorili pred miliónmi rokov. Prečo Celestiálovia robili genetické manipulácie na prvých ľuďoch nie je známe, aj keď sa vie o tom, že vykonávajú podobné experimenty aj na iných rasách (ako sú Skrullovia). Každá rasa na ktorej Celestiálovia experimentovali je pravidelne hodnotená Sudcom Arishemom a ak rasa "zlyhá" podľa Celestiálskych štandardov, tak Arishem pošle príkaz Exterminátorovi Exitarovi, čo je 20,000 stôp vysoký Celestiál ktorý vykoná Arishemov rozsudok. Keď bola táto udalosť prvý krát zaznamenaná, tak Exitar zmenil celú planétu na rajskú záhradu. Zničil iba "zlých" obyvateľov a tí ktorý prežili dostali druhú šancu. Väčšinou však dôjde k tomu, že po zlyhaní genetických testov je rasa zničená aj s ich planétou.

Na Zemi vie o Celestiáloch veľmi málo bytostí. Večný a Devianti ich nazývajú "Vesmírny Bohovia" a vedia, že navštevujú Zem ako "Hostitelia" každých  1,000 rokov, aby monitorovali pokrok ľudskej rasy.

Členovia Celestiálov sú:

ˇ   Sudca Arishem - vodca pozemných týmov.
ˇ   Prieskumník Tefral
ˇ   Hľadač Eson
ˇ   Analyzátor Jemiah
ˇ   Zberač Gammenon
ˇ   Merač Hargen
ˇ   Skúšač Oneg
ˇ   Kalkulant Nezarr
ˇ   Testovač Ziran
ˇ   Exterminárot Exitar
ˇ   Ten Nad Všetkými/The One Above All
- vodca Celestiálov.

Jestvuje ešte jeden Celestiál menom Tiamut ktorého často volajú Snívajúci  Celestiál alebo "Veľký Odrodilec."Sily a schopnosti
Celestiálovia sú tie najmocnejšie stvorenia v svete Marvelu. Dokážu uzavrieť celú dimenziu, vytvoriť stvorenia s nadľudskou silou a premiestniť mnoho planét naprieč galaxiou silou vôle.
Brnenie Celestiálov odolá sile, ktorá by zničila celú planétu a ak sú zranení, tak si opravia poškodenie za pár sekúnd. Ich brnenie bolo poškodené iba párkrát Thorom, Invisible Woman a Destroyerom ktorý mal v rukách Odinov meč.
Reed Richards podotkol, že zdroj sily Celestiálov je samotný Hypervesmír - zdroj energie pre všetko v svete Marvelu - a mal pravdu. Invisible Woman dokázala svojími hypervesmírom nabitými silovými poľami narušiť Exitarovu fyzickú formu.


Zdá se vám toto encyklopedické heslo neúplné, chybné, chcete jej doplnit o další informace, obrázky, odkazy, upravit, vylepšit, propojit některá slova s odkazy na podobná, související hesla v encyklopedii nebo cokoli jiného?
Dejte vědět níže do tohoto tématu, nebo tak přímo učiňte a editujte tento příspěvek


autor: Keram
edit: Gweilo

Verdant

A co Beyonder , ktry sa ukazuje v Secret Wars? ten vyzeral ako nieco uplne ze viac

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal