Wrecker

Založil Daredevil150, 17 Srpen, 2009, 19:24:58

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Daredevil150

17 Srpen, 2009, 19:24:58 Naposled upraveno: 18 Srpen, 2009, 02:40:04 od Toebiash
Wrecker

Wrecker, vlastným menom Dirk Garthwaite je superzločinec sveta Marvel. Vytvorili ho  Stan Lee a Jack Kirby. Prvý krát sa objavil v komikse  Thor vol. 1, #148 (January 1968)Dirk Garthwaite je bývalý pracovník demoličnej čaty z ktorej bol vyhodený za jeho násilnú a protisociálnu orientáciu. Po tom prešiel k zločinu, vytvoril si kostým, a začal vykrádať klenotníctva pod prezývkou Wrecker. Jeho vizitkou bolo zničenie vykradnutého miesta a zanechanie páčidla na mieste činu.Wreckerov osud sa mení k lepšiemu pri rabovaní hotelovej izby, v ktorej je ubytovaný Loki. Nepriateľ boha hromu, Thora. V momente keď do izby vstupuje Wrecker, Loki sa pokúša kontaktovať svojho komplica Norm Queen Karmillu, kôli kúzlu ktoré mu má dať silu k tomu aby porazil Thora. Obaja sú Odinom dočasne zbevení síl, ako trest za zlyhanie a navrátené do  Asgardonii. Kamilla po príchode spraví veľkú chybu, keď si Garthwaita pomýli s Lokim (Garthwaite využíva príležitosť a napadne smrteľného Lokiho a berie si jeho prilbu.), a poskytne mu kúzlo, namiesto Lokiho. Wrecker dostáva nadľudskú silu, životnú silu a trvanlivosť nezničiteľného kúzelného páčidla.

Wrecker obdarený jeho novou silou sa púšťa do kriminality a dokonca poráža aj veľmi vyčerpaného Thora. Wrecker je nakoniec porazený Destroyerom, čo je Asgurdianská bojovníčka Sif, ktorá je zaviazaná chrániť Thora.

1: Loki, 2: Sif


edit: GweiloZdá se vám toto encyklopedické heslo neúplné, chybné, chcete jej doplnit o další informace, obrázky, odkazy, upravit, vylepšit, propojit některá slova s odkazy na podobná, související hesla v encyklopedii nebo cokoli jiného?
Dejte vědět níže do tohoto tématu, nebo tak přímo učiňte a editujte tento příspěvek

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal