Crossbones

Založil Daredevil150, 17 Srpen, 2009, 18:40:34

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Daredevil150

17 Srpen, 2009, 18:40:34 Naposled upraveno: 18 Srpen, 2009, 02:39:09 od Toebiash
CROSSBONES (Brock Rumlow)

Vydavateľ: Marvel Comics
Prvý krát sa objavil v: Captain America #360
Tvorcovia: Mark Gruenwald, Kieron Dwyer

Vlastným menom: Brock Rumlow
Pridružený k: Sin, Taskmaster, Red Skull/Aleksander Lukin
Známy aj ako: Bingo, Frag, Mr. Bones
Schopnosti: Majster v boji na blízko, Expert v streľbe a pilot

Bol vytvorený scénaristom Markom Gruenwaldom a maliarom Kieronom Dwyerom v komikse Captain America #360.
Obvykle sa objavý ako spojenec Red Skull. Jeho aktivita zahrňuje vraždu Kapitána Ameriku, aj keď Sharona Carter, ktorá bola vtedy pod hypnózou verí, že vystrelila zásadná strely.

Životopis
Technicky sa prvý krát objavil v čísle #359, na jednom obrázku ako postava pozerajúca sa z tieňa. V ďalšom čísle má už svoj kostým no Kapitána Ameriku sleduje len z diaľky. V čísle #362 odhaluje svoju pravú totožnosť Diamondback, predtým než ju dokope do bezvedomia. Crossbones je poslaný Red Skull-om získať Bloodstone, ale miesto toho je prinútený zničiť to keď mimozemská entita známa ako Hellfire Helix to chce použiť na ovládnutie tela Henrich Zemo. S vedomím, že jeho pán bude sklamaný stratou Bloodstone, Crossbones unáša Diamondback, berie ju do Madripoor-u ako návnadu na Kapitána Ameriku. Kapitán ho poráža, Diamondback uteká a Crossbones je prinútený vrátiť sa na základňu.

Sila a Schopnosti
Aj keď Crossbones Nemá žiadnu nadľudskú silu, je veľmi nebezpečným bojovníkom, veľmi ľahko zabíja nedôležitých superhrdinov a darebákov. Crossbones je jeden z najlepších bojovníkov z blízka s rozsiahlym tréningom z pouličných bojov a armádnych bojov. Je študentom Taskmastera.  Je skúseným pilotom a expertom v streľbe a vrhaní nožov. Má nejaká skúsenosti s mučením a vymívaním mozgu.

Prvé číslo kde sa objavil Crossbone:


edit: GweiloZdá se vám toto encyklopedické heslo neúplné, chybné, chcete jej doplnit o další informace, obrázky, odkazy, upravit, vylepšit, propojit některá slova s odkazy na podobná, související hesla v encyklopedii nebo cokoli jiného?
Dejte vědět níže do tohoto tématu, nebo tak přímo učiňte a editujte tento příspěvek

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal