Silver Surfer

Založil Daredevil150, 17 Srpen, 2009, 18:15:42

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Daredevil150

17 Srpen, 2009, 18:15:42 Naposled upraveno: 18 Srpen, 2009, 02:38:12 od Toebiash
Silver Surfer

Stručně:...je fiktivní postava ze světa Marvelovského univerza. Byl vytvořen Stanem Lee a Jackem Kirbym. Poprvé se objevil březnu roku 1966 v komiksu Fantastic Four #48, nazvaném příchod Galactuse.

Původ:

Norrin Radd byl mladý astronom na planetě jménem Zenn-La. Aby Norrin zachránil svůj svět od vyhubení, které mu hrozilo Galactusem. Obětoval se a nabídl Galactusovy sebe jako jeho heralda výměnou za to, že ušetří jeho svět. Galactus souhlasil a na oplátku vložil do Norrina malou část své síly kosmu. Takto Norrin získal stříbřitou pokožku a velkou moc a schopnosti. Poté si stvořil dopravní prostředek pro cestování v kosmu, svůj surfboard na kterém cestuje rychleji než světlo.

Tehdy byl znám jak Silver Surfer. Začal cestovat vesmírem a hledat planety vhodné ke konzumaci Galactusem. Po tom co procestoval mnoho světů, ho cesta přivedla na Zemi. Tady se seznámil s Fantastic Four. Na Norrina udělal tým velký dojem a odmítl svou úlohu Galactusova heralda a vzepřel se svému pánovy když přišel aby zničil Zemi. Společně takto s Fantastic Four bojovali proti Galactusovy.

Fantastic Four #48edit: GweiloZdá se vám toto encyklopedické heslo neúplné, chybné, chcete jej doplnit o další informace, obrázky, odkazy, upravit, vylepšit, propojit některá slova s odkazy na podobná, související hesla v encyklopedii nebo cokoli jiného?
Dejte vědět níže do tohoto tématu, nebo tak přímo učiňte a editujte tento příspěvek

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal