The Stuff of legend

Založil keram, 07 Srpen, 2009, 13:23:34

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

keram

07 Srpen, 2009, 13:23:34 Naposled upraveno: 13 Srpen, 2009, 17:56:42 od Toebiash
Príbeh hračiek trochu inak...

Tento príbeh sa začína v Brooklyne roku 1944, v izbe malého chlapca, ktorého spánok je prerušený štekaním jeho psa. Zrazu sa otvoria dvere kumbálu, vyletia z nich temné chápadlá a chlapca stiahnu do temnoty odkiaľ niet návratu. Jediný, kto to všetko videl, je chlapcov pes a chlapcove hračky. Tie po chlapcovom únose okamžite ožívajú a pripravujú plán ako oslobodiť ich pána zo zajatia Bubáka z krajiny Temna.

Medzi hračky, okrem iných, patria odvážny vojak menom Plukovník a chlapcov verný macko Max. Hračky vstupujú do Temna, ale tam sa z nich stanú skutočné bytosti. Z Plukovníka je skutočný vojak, z macka Maxa sa stal obrovský medveď a aj ostatní sa zmenili tak, aby sa ich podoba priblížila čo najviac realite. Naši hrdinovia bojujú svoj prvý boj s armádou Bubáka a vôbec netušia, že jeden z nich ich zradil. A tá zrada ich bude stáť mnohé.

To prvé, čo si na tomto príbehu určite všimnete, je formát komiksu. Vyzerá ako stará detská kniha, so zažltnutými a popraskanými stránkami a vyblednutými farbami. Taká kniha akú mali tí starší z nás, keď deti ešte radi čítali a nevedeli, čo je to mobil a internet. To druhé, čo si určite všimnete, je prekrásna a realistická kresba Charlesa Paula Wilsona. Je to asi tá najkrajšia kresba, akú som kedy v komikse videl. Tento príbeh o priateľstve, strate a lojálnosti výborne napísali Mike Raicht a Brian Smith.

The Stuff of legend: The Dark je výborným začiatkom príbehu plného emócií, ako aj akcie a dobrodružstva. Veľmi odporúčam.

Edit by MankinRychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal