Irredeemable

Založil keram, 31 Červenec, 2009, 23:52:27

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

keram

Keď Supermanovi hrabne...

Supermanovskému hrdinovi menom Plutonian šiblo a začal ohrozovať svet, ktorý prisahal, že bude ochraňovať. A nejde len o to, že by vraždil ľudí a ničil mestá, on vraždí svojich bývalých superhrdinských kolegov, vrátane ich detí. Čo spôsobilo jeho vražedný ošiaľ? Prečo sa z božského stvorenia stal sám antikrist? To sa pokúšajú zistiť poslední zo žijúcich superhrdinov... a snažia sa aj prežiť, keďže im Plutonian neustále dýcha na krk.

Nápad, že sa zo supermanovského stvorenia stane zlosyn, nie je nič nové pod slnkom. Ale postupne sa táto séria začala vyhýbať stereotypnej vyvražďovačke a zaoberať sa psychikou hlavnej postavy a jeho svetom. A striedaním prítomnosti s minulosťou.

Za to je zodpovedný Mark Waid, ktorý je u nás známy vďaka príbehu Království tvé. Jeho pretvorenie superhrdinských stereotypov by sa dalo prirovnať k sériám Astro City, alebo Invincible. O kresbu série sa stará Peter Krause, ktorý sa postupne číslo od čísla kresebne zlepšuje. Tak ak máte radi superzlosynov, a všetko čo k tomu patrí, začítajte sa do tejto série od Boom! Studios.
Marekk171

Tato seria vyzera velmi zaujimavo, chcem sa spytat bude aj tu na tomto fore prelozena a ak hej tak kedy asi ?

keram


Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal