Identity disc

Založil keram, 18 Červen, 2009, 00:07:51

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

keram

18 Červen, 2009, 00:07:51 Naposled upraveno: 20 Červen, 2009, 23:27:37 od NAVIGATOR
Obvyklý podozrivý v réžii Marvelu...

Čo majú spoločné sypký Sandman, dôchodcovský Vulture, nezastaviteľný Juggernaut, zabijácky Sabretooth, narušený Deadpool a psychopatický Bullseye? Sú to superzlosyni a práve boli najatí záhadnou ženou, ktorá údajne pracuje pre legendárneho zločinca Tristrama Silvera. Táto šestica má za úlohu získať vecičku zvanú Identity disc/Disk identity, na ktorej sa nachádza databáza obsahujúca civilné identity, adresy, lekárske záznamy, jednoducho všetko, čo ste kedy chceli vedieť o kostýmovaných hrdinoch Ameriky. Ale získanie disku nebude také ľahké. Nachádza sa totiž v základni multinárodného teroristického kartelu menom A.I.M. A samozrejme, že za túto službu urobí pán Tristram pre každého člena týmu nejakú láskavosť. Bullseyea zbaví dvoch rivalských syndikátov, pre ktorých pracoval, Deadpoolovi prezradí, kde je jeho exmanželka a podobné maličkosti. Ale tí, ktorí sa pánovi Tristramovi vzoprú, zaplatia svojim životom. Zábava sa môže začať.

Táto päťdielna miniséria vyšla v roku 2004 a za jej zrodom stál Robert Rodi, spisovateľ, dramatik, umelec a gay. Okrem tejto minisérie má na rováši aj série Loki, Rogue, Codename: Knockout a The Crossovers. Príbeh Identity disc je, ako ste si mohli všimnúť, inšpirovaný filmom Obvyklý podozrivý. Ako miniséria ovplyvnená týmto filmom čitateľa vôbec neurazí, práve naopak, stojí za pozornosť. Už len kvôli tomu, že sú v príbehu magoroidný Deadpool so svojimi monológmi a kľudný Bullseye, ktorý nemá problémy pokúsiť sa zabiť svojich spolupáchateľov, keď sa mu nechce makať.

Kresby sa ujal John Higgins, ďalší fachman z 2000 AD, ktorý sa preslávil svojim koloringom série Watchmen a v oblasti bývalého Československa ste jeho prácu mohli vidieť v sériách Hellblazer: Syn človeka a Hory majú oči: Začiatok. Tak ak chcete zabiť čas peknou jednohubkou (na päť zahryznutí) a nehľadáte v príbehu žiadnu genialitu a chcete sa iba pobaviť, toto je pre vás to pravé kakaové.

Edit by MankinA ak má niekto záujem, tak komiks je zde: Identity Disc (01-05, complete) / Marvel

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal