Editorial 002 (15.06.2009) - Po úpravách

Založil Kocour, 15 Červen, 2009, 11:32:10

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Kocour

Citace od: elithya v 23 Červen, 2009, 16:12:10
Píšeš rychleji než čteš i mě se to stává v pohodě.

I mě ;)

Jinak při té změně bylo všem nastaveno naráz to defaultní téma a až poté (teď) si mohou lidé měnit... Mj. kde si vlastně našel tyhle statistiky? Sem ani nevěděl, že tu jsou :)

magik

Citace od: Toebiash v 23 Červen, 2009, 19:02:40
Citace od: elithya v 23 Červen, 2009, 16:12:10
Píšeš rychleji než čteš i mě se to stává v pohodě.

I mě ;)

Jinak při té změně bylo všem nastaveno naráz to defaultní téma a až poté (teď) si mohou lidé měnit... Mj. kde si vlastně našel tyhle statistiky? Sem ani nevěděl, že tu jsou :)

Je to zadane pri kazdej teme ktoru si mozno zvolit. Ja som si tiez zapinala random obrazky a takych je nas uz 10.  :D

mankin

Citace od: Toebiash v 23 Červen, 2009, 19:02:40
. Mj. kde si vlastně našel tyhle statistiky? Sem ani nevěděl, že tu jsou :)

Predsa pri zmene vzhľadu je pod každou voľbou oná štatistika ;)
{alt}

//edit: magik je najrýchlejšia! A už 11 ;)

magik

RakeW

Heleďte, proč není téma s random obrázky nastavené jako defaultní? Třeba by se sem lidé častěji vraceli, když by to tu bylo barevnější, he?

(Ano, je to naprosto nedůležitá otázka; typický příklad extrémní prokrastinace.)
"Slušní lidé mluví o comicsu s despektem, protože úroveň seriálů bývá obvykle zatraceně ubohá." (časopis Kino, 1970)

Kocour

Citace od: RakeW v 25 Srpen, 2010, 10:17:25
Heleďte, proč není téma s random obrázky nastavené jako defaultní? Třeba by se sem lidé častěji vraceli, když by to tu bylo barevnější, he?

(Ano, je to naprosto nedůležitá otázka; typický příklad extrémní prokrastinace.)

No, já nevím, kde se co kastruje... Ale je to proto, že to moc přetěžovalo, když to bylo defaultní a server který nejede přiláká jen slepé :) - A jestli se sem lidi nevrací, je to jejich smůla!  ;D

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář