Loaded Bible

Založil keram, 14 Květen, 2009, 21:48:26

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

keram

14 Květen, 2009, 21:48:26 Naposled upraveno: 15 Květen, 2009, 07:05:26 od keram
What would Jesus do?

V postapokalyptickej budúcnosti sú ľudia a upíri nepriateľmi. Upíri žili v podzemí tisíce rokov, ale potom ich objavili ľudia a to nakoniec viedlo k nevyhnutnej atómovej vojne. Tú prežili pohlavári Spojených štátov a rozhodli sa začať od nuly. Vybudovali obrie mesto pod kupolou a pomenovali ho Nový Vatikán. Ale upíri prežili tiež, keďže na nich rádioaktivita nepôsobí a vždy keď majú šancu, útočia na ľudí mimo kupole.

Našťastie chráni Nový Vatikán a jeho ľudí Ježiš Kristus. Ale nie je to ten pôvodný, ktorý sa nechal za naše hriechy zmlátiť ako žito a pribiť na kríž. Toto je druhý Ježiš, ten o ktorého návrate sa píše v knihe kníh. A môžete zabudnúť na to, že by to bol hipisácky Ježiš, ktorý upírov presviedča o nesprávnosti ich existencie pomocou prednášok o tom, čo je správne a nesprávne. Tento Ježiš nakopáva upírie zadky, oháňa sa mečom a používa také finty ako je Svätý pľuvanec.

Upírov vedie prvá upírka menom Lilith, ktorá je v podstate opica - keďže sa zrodila za temných čias, ešte pred vznikom viery -  a jej upírie veliteľstvo sa nachádza v Las Vegas. Už raz zažila vzostup Ježiša Krista a nemá záujem o opakovanie histórie. Má plán. Odhalí Ježišovi pravdu o tom, kým naozaj je.

Za stvorenie tohto ,,kontroverzného" príbehu - ako aj jeho ďalších dvoch pokračovaní - môže Tim Seeley. Ten je skôr scenáristicky známy svojou výbornou sériou Hack/Slash a ilustrovaním komiksov G.I. Joe a Forgotten Realms: The Dark Elf Trilogy. V prvom booku trojdielnej série Loaded Bible mu svojou kresbou vypomáhal Nate Bellegarde (Brit, Hack/Slash).

Celkovo mi táto miniséria príjemne sadla, ale namiesto troch príbehov mohla byť z Loaded Bible séria na pokračovanie. Takto mi to všetko pripadá príliš urýchlené a rýchlo odbité. Ale ak máte radi postapo, upírčinu a akciu a chcete sa trochu pobaviť, tak Loaded Bible je pre vás tou pravou bibliou.

Korektúra by: Mankin


Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:


Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal