Spirit, The (2008)

Založil Marc, 04 Květen, 2009, 19:47:56

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Marc

04 Květen, 2009, 19:47:56 Naposled upraveno: 02 Leden, 2010, 13:50:16 od Raul
[smg id=357 width=250]
Originální název: The Spirit
Český název:  Spirit
Režie: Frank Miller
Scénář: Frank Miller, Will Eisner
Hudba: David Newman, Mark Cotta Vaz (?)

USA, 2008, 108 min

Adaptace Willa Eisnera se zaměřuje na příběh muže, který sehraje vlastní smrt a bojuje proti zločinu uvnitř města. Octopus, nemilosrdný zabiják skrývající se za maskou, má totiž v plánu zničit celé město. Za veškerým děním stojí skupina krásných žen, které chtějí maskovaného záporáka svést nebo zabít.     (zdroj: čsfd)

Profil na ČSFD
Profil na IMDb

Seznam filmů s komiksovou tématikou

Zdá se vám toto encyklopedické heslo neúplné, chybné, chcete jej doplnit o další informace, obrázky, odkazy, upravit, vylepšit, propojit některá slova s odkazy na podobná, související hesla v encyklopedii nebo cokoli jiného?
Dejte vědět níže do tohoto tématu, nebo tak přímo učiňte a editujte tento příspěvek

mankin

Včera som videl a... mno, neurazí nepoteší. Ak to beriem ako komiksovú adaptáciu, hold druhé Sin City to nie je, ak to beriem ako "zábavnú" noir detektívku, tak možno povedať: OK.
Najväčším sklamaním bol pre mňa S.L.Jackson. Hrá fakt v každej onej, ale toto si mohol odpustiť. Naopak, nôžky sa mi triasli z Paz Vegy. Kto videl Sex a Lucía, tuší prečo ;)

Marc

Ať jsem dělal co jsem chtěl prostě ten film jsem nemohl dokoukat, už začátek mě uplně dostal do kolenou když bojovali v tom bahně. Musel jsem to prostě vypnout.

Ninjer

Pro mě jen takovej jednoduchej úlet... I když je to šílenost, tak to nějak ničím nevyniká, docela rychle zapomenutelnej film... Ale zase blbost to podle mě není ani zdaleka.

Jen mně v tom filmu šíleně iritovala Eva Mendes.
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

Marc

Evu Mendes obecně nemusím, když si vzpomenu na Ghost Ridera uplně mi naskakuje husina. :D  >:(

Ninjer

Asi tak... Ale ve Spiritovi mi přišla mnohem mnohem otravnější.

mira

Hm...nic moc. Sin City bylo mnohem lepší.  :-\

Ninjer

Se Sin City se to nedá moc srovnávat... Mají jen společnej vizuál.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář