Seznam filmů s komiksovou tématikou

Založil Marc, 01 Květen, 2009, 23:51:44

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Marc

Citace od: Ronik v 02 Květen, 2009, 16:13:12
Možná, že by se pak k těm profilům mohl dávat i odkaz na thread s linkem na stažení.

Přesně tak! A ještě odkazy na csfd a imdb;)

Marc

Upravil jsem profil Superman (1978) . Takhle bych si představoval aby vypadaly všechny profili filmů.
Takže šup, šup! Připojte se taky!   :)  :D A zakládejte nové profili filmů.

Marc

Takže už máme pár hotových profilů. Ronik dnes vytvořil Iron Man (2008) a já dnes naházel X-meny (X-Men (2000), X2  (2003), X-Men: The Last Stand (2006), X-men: The Animated Series (1992-1997, animovaný seriál), X-Men: Evolution (2000-2003, animovaný seriál), Wolverine & the X-Men (2008, animovaný seriál), X-Men Origins: Wolverine (2009)) a přidal jsem je rovnou do seznamu. Takže si vemte z Ronika příklad a taky přidejte alespoň jeden profil!  :D

Ronik

Hele, co má bejt ten profil na Evolution?  :-X Vždyť tam je jen nějakej nefunkční obrázek.

Marc

Citace od: Ronik v 03 Květen, 2009, 15:59:54
Hele, co má bejt ten profil na Evolution?  :-X Vždyť tam je jen nějakej nefunkční obrázek.

Díky za naházení Batman Begins (2005), Dark Knight, The (2008) a Watchmen (2009);)

Jinak nevím co myslíš.. Mě se to zobrazuje normálně.

Ninjer

A co takhle k tomu rovnou linky na stažení? ;) Jinak to pro mě moc velkej význam nemá...
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

Marc

Citace od: Ninjer v 03 Květen, 2009, 16:31:09
A co takhle k tomu rovnou linky na stažení? ;) Jinak to pro mě moc velkej význam nemá...

S tím se počítá, ale nejdřiv bych to naházel takhlenc a potom začal přidávat další věci...

Kocour

Dobrá práce, chlapci, přesně takto sem si to představoval...  :-//

Jen odkaz "Zpět na Filmy podle komiksů" bych vynechal a místo toho nahodil jen link, tedy Seznam filmů s komiksovou tématikou
- je potřeba si uvědomit, že celá ta sekce funguje jako wikipedie, tedy když někdo dojde na internet a zada třeba Dark Knight film, vyskočí mu odkaz přímo na téma Dark Knight v encyklopedii a pak je pro něj matoucí slovo "Zpět" - Na wikipedii taky nic takového není...

Odkazy na stažení, to je na vás, ale v encyklopedii by měly být informace dlouhodobějšího charakteru a linky ke stažení nemývají zrovna "dlouhou výdrž" ;) - a pak se bude zbytečně odkazovat na něco, co už neexistuje... Navíc seznam filmů ke stažení už tu na fóru jeden je - INDEX: Filmy podľa comixov

Upravil jsem název tématu a přesunul do Encyklopedie

Kocour

Jo a ještě dodatek - odkazy nemusíte vůbec dávat do URL, stačí je prostě zkopírovat a pokud budou mít formát http://... automaticky budou "klikatelné" ;)
A klasicky u těch, které směřují na tohle fórum nemusíte přidávat ani žádný popisek, ten se vytvoří automaticky podle názvu tématu, na který odkaz směřuje - podstatné ulehčení práce s propojováním ;)

Ninjer

03 Květen, 2009, 16:55:05 #19 Naposled upraveno: 03 Květen, 2009, 17:00:07 od Toebiash
Já bych rovnou naházel i odkazy na stažení, protože se to pak třeba lidem nebude chtít dodělávat ;)
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář