Bullseye

Založil Adoman, 25 Duben, 2009, 15:44:56

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Adoman

25 Duben, 2009, 15:44:56 Naposled upraveno: 20 Červen, 2009, 21:27:17 od Toebiash

Meno: Neznáme, ale zvykne používať "Benjamin Poindexter".
Zamestnanie: Vrah.
Výška: 183 cm.
Váha: 91 kg.
Farba očí: Modrá.
Farba vlasov: Svetlá.
Schopnosti: Má dokonalú schopnosť namieriť a trafiť cieľ, dokonca aj obyčajné karty sa v jeho rukách zmenia na smrtonostnú zbraň. Vie sa perfektne pohybovať. Niektoré kosti má z adamantiu.


Začiatok

        Bullseye sa narodil v Quenss.Keď mal 10 rokov zapálil dom svojich rodičov aby zabil otca no nepodarilo sa mu to.Ako vyrastal zistil že vie výborne hádzať. Najprv tieto schopnosti chcel využiť, ako nahadzovač v Baseballe. Začal ako nahadzovač vo vysokoškolskom mužstve. Všimli si ho profesionálny hráči a asi nejako takto sa dostal do Profesionálnej ligy. Bol naozaj dobrý a zo svojim týmom sa prepracoval až do finále, no tam si tréner všimol že vyzerá znudene a tak ho išiel povzbudiť a povedal mu nech sa do toho oprie. Bullseye poslúchol a hodil loptu takou rýchlosťou že zabil chytača. Takto a ešte z vojny zistil že sa mu zabíjanie ľudí páči a stal sa z neho nájomný vrah.

Kariéra vraha
         Je jeden z najlepších.Na prvú úlohu ho poslali do Nikaraguei.Táto úloha sa skončila absolútnym fiaskom a Bullseyea hľadala CIA no nenašla (btw. Stretol tam punishera) .Bullseye sa potom dostal do NSA kde bol naozaj šťastný lebo mu dovolil sa vrátiť späť do New Yorku kde zabíjal agentou hydry.Nudil sa.Neskôr dostal za cieľ Daredevilovú priateľku Electru. Potom dostal za cieľ Daredevila.Bullseye išiel za ním bojoval a prehral.  Bullseye sa psychicky zrútil a začal zabíjať nevinných lebo si myslel že je to Daredevil a vyzýva ho.Potom keď sa spamätal vyhľadal Daredevila a pri vzájomnom súboji Daredevil zhodil Bullseye zo strechy. Bullseye strávil veľa času v nemocnici. Keď sa dostal z nemocnice zostal ochrnutý a tak ho do Japonska previezli a tam mu istý "Lord Dark Wind" nahradil pár kostí  Adamantiom. Potom sa zas vrátil ako nájomný vrah a stal sa hlavným vrahom v Kingpinovej skupine. No neskončilo sa to dobre a zas sa dostal do väzenia na 7 rokov. Keď sa z väzenia dostal preč bojoval z Kapitánom Americom, s Crossbonesom a Red Skullom preto aby získal späť svoje postavenie u Kingpina.

Záver:
          A takto nejako to stále pokračovalo. Bojoval ešte s veľa hrdinami ako napríklad: Deadpool, Gambit, zničil Daredevilov štýl, pridal sa ku skupine New Thunderbolts do ktorej ho vzal Iron Man a Mister Fantastic aby lovil neregistrovaných Super Hrdinov (viď sériu Civil War).. Potom ho zobral Norman Osborn aby ho ochraňovali.. A ďalej ku Thunderboltsom vedeným Moonstonkou aby zničil American Eagla.. 

Prvý krát sa objavil v komikse Daredevil 131

Informácie môžte kedykoľvek doplniť prípadne ma upozorniť...


Zdá se vám toto encyklopedické heslo neúplné, chybné, chcete jej doplnit o další informace, obrázky, odkazy, upravit, vylepšit, propojit některá slova s odkazy na podobná, související hesla v encyklopedii nebo cokoli jiného?
Dejte vědět níže do tohoto tématu, nebo tak přímo učiňte a editujte tento příspěvek

keram

nepoužívaj anglické výrazy ako napríklad team a imaidž.
oprav si informácie podla preložených komiksov - Začiatok - Bullseye: Greatest Hits, Kariéra vraha - Daredevil Visionaries 1,2,3. Bullseye po druhom súboji s Daredevilom (v podaní Millera) skončil ochrnutý, takže nešiel do Japonska, ale ho tam preniesli a Lord Dark Wind ho nenapustil adamantiom, keďže by takú procedúru neprežil. iba mu nahradil polámanú chrbticu a pár ďalších kostí adamantiom.
Záver - séria Thunderbolts - Moonstone je žena, nie muž.

a hlavne, pošli text na korektúru Mankinovi.

tento text sa automaticky zmaže, keď budú napravené vypísané prečiny. :--

Adoman


Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal