Wolverine

Založil Daredevil150, 19 Březen, 2009, 19:06:32

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Kocour

20 Březen, 2009, 20:37:00 #10 Naposled upraveno: 20 Březen, 2009, 20:41:28 od Toebiash
Takže upravil jsem ty obrázky...

Mj. chválím Gwelia za dodržení struktury encyklopedického hesla! Jako jeden z mála chápe ;)
Takže Pozor! Tohle je encyklopedické heslo, ne článek! - Tzn. heslo může být (ba je to téměř vyžadováno) strohé! Tak jako na wikipedii, tzn. bez zbytečného okecávání, jen fakta!
- Viz. také Redakční a encyklopedický manuál

Ideální by pak bylo, pokud budou v budoucnu doplněny veškeré odkazy, tzn. např. tu již máme články o X-Men - Druhý tým, takže jakmile tam bude zmíněno slovo Wolverine, hned se může odkazovat sem - upravil jsem nadpis, aby byl jen jednoslovný a můžete se mrknout do článku o x-menech, jak tam Wolverine krásně modře svítí všude ;) - V podstatě můžete klidně překládat články z Wikipedie a dodržovat i jejich úpravu, tedy v rámci možností (ale pššt, já to neříkal;)

Pro všechny uvedu, jak lehce se upravuje rozložení obrázků:
Když zadáváte obrázek, vkládáte odkaz mezi tzv. tagy, tedy mezi - no a pokud chcete obrázek zmenšit, stačí do tohoto tagu připsat rozměry, tedy weight (šířku) a height (výšku) rovná se požadovaný rozměr
- pokud zadáte jen jeden rozměr, např.  šířku (weight), obrázek se na výšku sám zmenší podle šířky a naopak... Uživatel pak obrázek v původní velikosti uvidí, když si na něj klikne ;)
Příklad: [img weight=100 height=200]

No a pokud chcete, aby byl obrázek vůči textu nalevo, vepíšete align=left, pokud chcete aby byl napravo, vepíšete align=right

Celek pak může vypadat, jako v případě hesla od Gwelia nahoře nějak takto:
[img width=100 align=left]

Jo a linky je nejlepší upravovat a doplňovat  až po napsání hesla, takže si nejprve napíšu všechen text, klidně ho tady i vložím a až po vytvoření "aplikuju" odkazy ;) - Jinak může každý Fixer doplňovat odkazy kdekoli...

RakeW

Jo, přesně takhle jsem to měl původně zarovnané, ale nelíbílo se mi to tolik, jako obrazová příloha po textu...
"Slušní lidé mluví o comicsu s despektem, protože úroveň seriálů bývá obvykle zatraceně ubohá." (časopis Kino, 1970)

Daredevil150

Blaine

No super! Moc se mi to libi! Tak a ted takhle rozjet i ostatni veci :D No jeste spousta prace, ze ano

Moje veci - klik na V. von Dooma!
"Doubt is a disease of lesser intelect." - Victor von Doom
podpisy od kerama a Sira_Peta

Belthazzar

Hm... Wolverine ako jazdec apokalypsy, mnam.
Ktore su to diely? To by som si rad precital :)

morlum

Článek hezký, ale při čtení mě hodně rušilo časté používání "no". Neber to zle, ale v každé druhé větě máš "no", což nepůsobí zrovna dobře.
Kdysi jsem se domníval, že za rozbřesku jarních jiter ptáci vítají zpěvem příchod slunce a světa. Dneska vím, že těch několik jitřních minut křičí hrůzou ze světa. (Bohumil Hrabal)

Člověk je obětí společnosti, která nechápe jeho duši... (CH.Bukowski)

Dance tonight! Revolution tomorrow!

Daredevil150

Citace od: Belthazzar v 04 Květen, 2009, 16:10:40
Hm... Wolverine ako jazdec apokalypsy, mnam.
Ktore su to diely? To by som si rad precital :)
najdes vo wolverine chronologii (indexy - transcomx)

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář