X-23

Založil Sorel, 16 Březen, 2009, 13:04:35

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Sorel

16 Březen, 2009, 13:04:35 Naposled upraveno: 20 Červen, 2009, 21:27:40 od Toebiash
X-23
Lauru Kinney aka X-23 potkal stejný osud jako moji další oblíbenkyni Harley Quinn. Nejdřív se objevila v televizi (X-Men: Evolution, dávali to i ráno na Primě), kde si získala takovou oblibu, že se přesunula i na stránky komiksu a podle toho jak se vyvíjí série, kde momentálně figuruje (toť  X-Force) nevypadá, že by měla zmizet a to je sakra dobře!


Popravdě jsem ji ze začátku neměla ráda z jednoho prostého důvodu. Je to Wolverinův klon. A jestli fakt něco opravdu nemám ráda, tak jsou to nejrůznější klony, protože ty byly vynalezeny z jediného důvodu a to dělat bordel. Jak by byl svět idylický, kdyby nenaklonovali Thora, Goliáš by mi dal jistě za pravdu. A aby toho nebylo málo, je to jeho ženský klon. Když už klonovali, tak alespoň mohli zachovat pohlaví, jenže dva Wolverini...to by asi svět rozdýchával blbě. Seriálová Laura vznikla asi jen proto, že v Evolution byli všichni až na Storm, Xaviera a Wolverina omlazeni. U těch tří by to bylo moc velký zvěrstvo, ale i tak potřebovali nějakého teen Wolverina...Wolverinu? Teď si uvědomuju, že tohle je asi ta hloupější teorie, od dob, kdy si astronomové mysleli, že jsou hvězdy přitlučené k nebi hřebíky.
Jenže Laura se chytla a Marvel si ji narouboval do mainstreamu a aby se nějak logicky vysvětlil její zrod, vznikly dvě, dle mého názoru velmi povedené minisérie X-23: Innocence lost a X-23: Target X
V prvně jmenovaném je logicky (!) vysvětleno kterak Wolverine ke kozám přišel a jak je snadné udělat z dítěte profesionálního vraha před dovršením patnáctého roku života. A i to, že díky partyzánským snahám pár lidí, si někdo takový může ponechat malý kousek dětské nevinnosti...i když to má pak pro ně tragické následky. Od osmi let jí dost ošklivě mučili, aby se stala strojem na zabíjení v momentě, kdy ucítí jistou látku. Od toho se pak odvíjela spousta jejích problémů.Target X je skoro stejně dobrý, i když IL u mě jasně vede. Target X má jednu ohromnou přednost a tou je velice líbivá kresba Mika Choie...všechny známé obrázky s Laurou má na triku on a jestli jeho dílo někdo označuje za zženštilé, přečetl moc málo mang.Při dni M neztratila své schopnosti a Wolverine, který jí dostal od její matky na starost, ji přivedl do Xavierova institutu, kde byla přijata dost rozporuplně. Už se o ní vědělo, že je vrah a to že je klonovaná jí na popularitě moc nepřidalo. Hlavně Emma Frost jí dávala dost sežrat, že je potenciální nebezpečí pro její studenty atd. Nicméně se dokázala spřátelit s Cessily Kincaidovou alias Mercury, jejíž tělo je pokryto netoxickou rtutí a vůbec na to, že je to bývalá roztleskávačka, je to moc milá holka. A zdá se že je zamilovaná do telekynetika Juliana Kellera. No zdá se je slabé slovo...nevšiml by si toho snad jen slepý. Viz její tvrďácká promluva k Lady Deathstrike, která z drahého Helliona udělala špíz. Oznámila ji, že byla mrtvá od okamžiku, kdy se dotkla Juliana Kellera. Jestli tohle nebylo vyznání, tak opravdu nevím. Doufám, že se tenhle vztahnevztah dopracuje k nějakému...hm...pozitivnímu výsledku?Po Messiah Complexu se stala členkou Wolerinova Očišťovatelbijského komanda, kam ji naverboval Cyclops.

Má stejné schopnosti jako Wolverine: tj. regenerace, zostřené smysly a tři drápy, s tím rozdílem, že jí jeden vyjíždí z nohou a na ruce tudíž zbývají dva.Její povaha se mění podle toho jaký scénárista jí má na starosti, ale jinak je to takový Sagara z Fullmetal Panic. V normálních věcech je jako ryba na suchu, ale když přijde na to, někomu vyrazit zuby tak si je hned jistá v kramflecích.
//Edit: predbežný edit by jofre


Zdá se vám toto encyklopedické heslo neúplné, chybné, chcete jej doplnit o další informace, obrázky, odkazy, upravit, vylepšit, propojit některá slova s odkazy na podobná, související hesla v encyklopedii nebo cokoli jiného?
Dejte vědět níže do tohoto tématu, nebo tak přímo učiňte a editujte tento příspěvek

Sorel

Když tak ječte směrem, kde bude stát Blaine, ten mě donutil. A pokud se objeví chyby, nebo nějaké nesrovnalosti budu ráda za upozornění na ně  :)

jofre

Citace od: Sorel v 16 Březen, 2009, 13:06:43
Když tak ječte směrem, kde bude stát Blaine, ten mě donutil. A pokud se objeví chyby, nebo nějaké nesrovnalosti budu ráda za upozornění na ně  :)

Alebo na mňa.... rofl
Kolegyňa len tak ďalej dúfam že čochvíľa budeš redaktorka ?!
Gwielo dostal vážnu konkurenciu na Xvesmír.... :D

Daredevil150

:D pridavam svoju pochvalu :D konkurencia je dovodom na zlepsenie sa .... ale vazne kvalitny clanok :D

Sorel

Jofre: No s tím prvním ani s tím druhým bych to nepřeháněla :) Tohle je jediný povídání o x-men universu které jsem kdy sesmolila
Gweilo: děkuju :)

Verdant

Mno pekne napisane . Mam ju radsej ako Wolverina  :-*

mira

X-23 je parádní charakter. Doufám, že se ještě objeví v anime Wolverine and the x-men.
I když klony nemam příliš v oblibě, tak tahle se jim povedla.

Hodně dobrá je X-23 v comixu X-Force, kde je spolu s Wolverinem, Warpathem a s Domino.  :)

SlavoK

Citace od: mira v 16 Březen, 2009, 23:13:06
X-23 je parádní charakter. Doufám, že se ještě objeví v anime Wolverine and the x-men.
I když klony nemam příliš v oblibě, tak tahle se jim povedla.

Hodně dobrá je X-23 v comixu X-Force, kde je spolu s Wolverinem, Warpathem a s Domino.  :)Vo Wolverine a X-meni sa už objavila v dieloch 25 a 26 a to rovno štyrikrát (boli tam naraz štyri).

Super článok, dobrá postava, i keď pre mňa bude Wolverine no.1 vždy asi

Vatras

Pekný článok.
Ale, hm, prečo je v encyklopédii?

Blaine

Citace od: Vatras v 17 Březen, 2009, 17:00:01
Pekný článok.
Ale, hm, prečo je v encyklopédii?

Podle potreby ho klidne nekam presunme - ja jsem Sorel poradil dat to sem, nevedel jsem kam jinam.

Moje veci - klik na V. von Dooma!
"Doubt is a disease of lesser intelect." - Victor von Doom
podpisy od kerama a Sira_Peta

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal