Gambit

Založil Daredevil150, 08 Únor, 2009, 16:51:02

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Daredevil150

08 Únor, 2009, 16:51:02 Naposled upraveno: 20 Červen, 2009, 20:28:25 od Toebiash

Vlastním jménem: Remy LeBeau

Cajun. Hráč. Zlodej s francúzskym šarmom. To všetko v jednej osobe. Remy sa narodil v rodine Zlodejského cechu a od malička bol vychovávaný ako zlodej. Taktiež je to skvelý bojovník, veď predsa posledné čo začujete keď sa s ním utkáte v boji je BOOOM, no prepáčte možno predtým bude nasledovať ,,Vyber si kartu". Prečo práve BOOM? A prečo kartu? Remy je totiž mutant a jeho schopnosťou je meniť potenciálnu (čiže polohovú) energiu na kinetickú (čiže pohybovú) dôsledkom toho sa častice v predmete, ktorého sa Remy dotkne rozhýbu a predmet vybuchne. Čím viac predmet nabije, tým väčší výbuch spôsobí. (* nádherná myšlienka no: ak sa na to dívame z čisto fyzikálneho hľadiska, tak vieme, že v podstate každý predmet má kinetickú energiu, pretože častice v predmetoch vykonávajú trhaný pohyb, čiže kmitajú - majú kinetickú energiu ale sme v komiksoch a nie na hodine fyziky čiže hŕŕŕ pustime sa do tejto X-teórie o energiách). No stále som nevysvetlil to s tými kartami. Čiže: ako sme mohli počuť v X-Men Evolution: ,,Je to ako mať 52 nábojov v jednom balíčku" totižto ak nabijete kartu dostatočným množstvom energie dokáže z nej byť perfektný ,,granát". Občas ich môžete nabiť aj všetky naraz (tomu sa už vraví 52 pick up) aj keď osobne si to neviem predstaviť. No zabŕdnem aj trošku do metaforického hľadiska a preložím si meno Gambit. Gambit je ťah v šachu kedy obetujete pešiaka aby ste získali inú výhodu v hre (ale sakra som niekde počul aj o tom, že je to prvý ťah v kartách) v oboch prípadoch je samozrejmé, že gambit má niečo spoločné s hrou a Remy je predsa hráč. Remy sa dostal k X-Menom (zaujímavé keďže tento ,,týpek" má málo kedy čisté úmysly) a tam sa zaľúbil (no vážne Remy sa zaľúbil :D) do Rogue. Ich láska je taká nevinná a čistá, keďže sa Rogue nemôže Remyho dotknúť (totižto by skončil prinajlepšom v kóme). Neskôr bol dobrovoľne-nasilu zlákaný Mr. Sinistrom do Mauraders a tam ostal až do udalostí, ktoré sa odohrali v X-Men: Mesiáš. Teraz je to obyčajný chlapík, ktorý si žije svojím životom a ZATIAĽ nepatrí ku žiadnej mutantskej skupine. Z kedysi tvrdého muža, ktorému sa nedá veriť a ktorý vás prekukne jediným pohľadom urobili dnešní scenáristi (dovolím si to povedať snáď ma nechytí Gambit-Ku-Klux-Klan) padavku, ktorá maximálne nakope zadky nejakým trapkom so samopalmi. No nič musíme sa zmieriť aj s tým faktom, že nášho drahého Remyho stále cpú do Weapon X aj keď ja osobne sa prikláňam k názoru, že chudák chlapec v tej dobe, keď vznikla Weapon X ešte ani nežil. Tak takto ukončím tento úryvok z Gambitovho života, života plného vášne, zrád, podfukov no aj čestných súbojov a čistej lásky. Au revoir.
Gambit sa prvýkrát objavil v komikse Uncanny 266, ktorý si už čoskoro budete môcť prečítať na našom fóre

Zdá se vám toto encyklopedické heslo neúplné, chybné, chcete jej doplnit o další informace, obrázky, odkazy, upravit, vylepšit, propojit některá slova s odkazy na podobná, související hesla v encyklopedii nebo cokoli jiného?
Dejte vědět níže do tohoto tématu, nebo tak přímo učiňte a editujte tento příspěvek

Davko

Přemístěno do encyklopedie. "Legendární témata" jsou mylšena trochu jinak ;)
Redaktor, překladatel, učitel, komentátor, moderátor, radiátor. Přezdívku "Profesor" nemám nadarmo.
Co mám na svědomí

Daredevil150

Citace od: Maxman2000 v 08 Únor, 2009, 17:13:55
sakra :D sorry mno asi som nepochopil vyznam toho Legendarneho topicu :P trebalo by niekde aj hodit vysvetlenie co ste nim mysleli

jofre

08 Únor, 2009, 17:21:20 #3 Naposled upraveno: 08 Únor, 2009, 17:24:42 od jofre
Citace od: Maxman2000 v 08 Únor, 2009, 17:13:55
co ine by si zasluzilo legendarnu tematiku ak nie Xmeni?
GWEILO!!!!! si najlepší!!!!
Prispievatelia...traste sa!!!! TOTO JE KVALITA!!!!!

ja a kuba008 piľne pracujeme.... na preklade spominanej 266

kuba008

preklad uz se blizi k pulce za par dni se dockate gambitovi i nasi premieri (Gambit je muj oblibenec) dekuju za tenhle clanek :-)) :-// :-)) :-//

Daredevil150

no musim vyslovit podakovanie za jofreho chvaly a kubovi (kuba008) mozem len odkazat ze sa tesim na ten vas preklad Uncanny-ov a diky za komenty  ;)

jofre

len tak ďalej a Kony bude musiet s teba urobit redaktora , uz sa tešim ,kolega....
Toto su tie "erudovane" clanocky, ktorych smer si naznacil uz pri hrdinkach...a ono to zabralo...na mna urcite. Neposobi to odflaknutym dojmom, skor by som povedal ze vidno ze sa v tematike vyznas....
Kedy bude dalsi clanok? 

Davko

Legendární témata jsou myšlena tak, že půjde o již ukončené pokecy místních členů, ve kterých padal nějaká legendární hláška nebo tak podobně. Aspoň tak jsem to pochopil ;)
Jinak článek je samozřejmě parádní :-//
Redaktor, překladatel, učitel, komentátor, moderátor, radiátor. Přezdívku "Profesor" nemám nadarmo.
Co mám na svědomí

Daredevil150

Citace od: Maxman2000 v 09 Únor, 2009, 09:28:59
Legendární témata jsou myšlena tak, že půjde o již ukončené pokecy místních členů, ve kterých padal nějaká legendární hláška nebo tak podobně. Aspoň tak jsem to pochopil ;)
Jinak článek je samozřejmě parádní :-//
dakujem  ;)

scorpioo

:oD Ale ale môj milovaný GAMBIT. 
:-))  :-//  :-))  :-// Díky ti Gweilo  :-))  :-//  :-))  :-//

Hovorí sa, že zlo zvíťazí keď dobrí ľudia prestanú konať. Ale malo by sa hovoriť: Zlo zvíťazí!

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář