Punisher

Založil SaNiGU, 08 Únor, 2009, 16:02:53

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ninjer

Všimni si, že to je u ABILITIES, ne třeba powers... Společně s tím, že je expert na strategii a výbušniny... To se může taky člověk naučit.

Nějak nechápu to "nepleť dohromady realitu a komiks" - Takže v komiksu člověk, kdo snese velkou bolest, je superhrdina, ale v reálu to je normálka, jo? Nějak nepobírám  :--

Jinak mluvím o takovém tom "mimořádném" tréninku, který už je napokraji nadpřirozena. Ne že by každej voják z povolání se naučil ignorovat bolest, ale že to prostě za určitých podmínek po určitém skillu JDE.

Jako ti mnichové pomocí meditace tak stejně Punisher přes své neuvěřitelně dlouhé zkušenosti se tohle naučil...

Je to prostě slovíčkaření, ale jde mi o to, že v tom článku to je myslím napsaný správně. Punisher NEMÁ "schopnosti", protože není mutant ani žádný superman.
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

mira

14 Duben, 2009, 17:53:13 #11 Naposled upraveno: 14 Duben, 2009, 18:01:18 od mira
Citace od: Ninjer v 14 Duben, 2009, 17:04:45
Všimni si, že to je u ABILITIES, ne třeba powers... Společně s tím, že je expert na strategii a výbušniny... To se může taky člověk naučit.

Nějak nechápu to "nepleť dohromady realitu a komiks" - Takže v komiksu člověk, kdo snese velkou bolest, je superhrdina, ale v reálu to je normálka, jo? Nějak nepobírám  :--

Špatně si to pochopil. To s tím nepleť dohromady realitu a comix znamená, že to co je možné v comixu nemusí bejt možný v realitě.
A jak řikam, aby voják jakkoliv trénovanej vydržel operaci je nemožný ať už umí ovládat bolest jak chce. Neřikam, že je to mutant.
Protstě se u něj tohle vyvinulo. Myslim, že kvůli bolesti, kterou prožil.

Ale souhlasim s tebou, že ignorování bolesti se dá naučit, ale ne do takové míry, aby někdo vydržel operaci. To asi ne.
Jo a to s tim ABILITIES nic neznamená, koukni se třeba na Hulka. Ten má taky vše co umí v ABILITIES.
A jak to bylo s tim mnichem? Proč se vlastně nechal upálit?

Jo a mrkni se sem na powers: http://www.comicvine.com/punisher/29-1525/

Ninjer

No, teď jsi napsal v podstatě to samý jako já ;) Jenom že já to považuju proto za "dovednost" a ne "schopnost", pod kterou si já představuju "nadpřirozenou schopnost"...

A u toho odstavce Powers tam právě hnedka píšou, že nemá žádnou nadpřirozenou schopnost, ale umí tohle a tohle...

Jinak ten mnich - V 60. letech se na protest proti potlačování budhismu v Jižním Vietnamu upálil na veřejnosti jeden mnich. Všichni svědci řekli, že celou dobu mnich poklidně seděl a pomalu uhořel.
Vznikla z toho i tahle slavná fotka:

Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

mira

14 Duben, 2009, 18:19:36 #13 Naposled upraveno: 14 Duben, 2009, 18:33:55 od mira
Citace od: Ninjer v 14 Duben, 2009, 18:12:18
No, teď jsi napsal v podstatě to samý jako já ;) Jenom že já to považuju proto za "dovednost" a ne "schopnost", pod kterou si já představuju "nadpřirozenou schopnost"...

A u toho odstavce Powers tam právě hnedka píšou, že nemá žádnou nadpřirozenou schopnost, ale umí tohle a tohle...

Ale ne. Nepíšu to co ty. Je to doplněno. A četl si ty powers celé? Určitě?

The Punisher also has a very high threshold for pain, often undergoing surgery without any type of medication or anesthesia.
However, in The Punisher: Born, it is revealed that The Punisher made some sort of pact with a death-related deity (Such as the Grim Reaper) to save his own life. Could this be the origin of his will to kill, and his tolerance for pain.

No každopádně se asi shodneme, že Punisher je hustej řezník, se kterým není dobrý si zahrávat.  :D

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář