Wolverine podla Claremonta a Millera

Založil keram, 07 Únor, 2009, 18:24:51

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ninjer

Teď mi nejde o "podstatu" - protože nejsem žádný velký Wolverinův fanoušek. O tu mi jde řekněme třeba u Spider-mana. Proto se ptám, jestli je to fakt dobrý, zábavný, nepříliš patetický komiks.
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

keram

je to fakt dobrý, zábavný, nepatetický komiks. je to o Loganovej ľudskosti. veď z toho komiksu čerpali pri natáčaní Wolverina - toho nového

Ninjer

furunkl

Přiznám se (a trochu se za to stydím), že Kitty Pryde a Wolverine jsem ještě nečetl. Nedostatek času a právě autor scénáře. Možná kdyby byla taková recenze jako výše.... ;)

Ninjer

Citace od: furunkl v 24 Duben, 2013, 14:27:27
Přiznám se (a trochu se za to stydím), že Kitty Pryde a Wolverine jsem ještě nečetl. Nedostatek času a právě autor scénáře. Možná kdyby byla taková recenze jako výše.... ;)

I já, který nemám problém Claremonta pěkně sprdnout, uznávám, že to má hned několik vydařených momentů a zdá se, že je to právě poměrně "podstatný" komiks pro Kitty Pryde, jestli tě zajímá.

Ale nekoupil bych si ho, ani v rámci UKK ne.

furunkl

OK. Posunu Kitty Pryde a Wolverine na přední příčky seznamu "Chci přečíst". V rámci UKK je č.9 Wolverine zatím jediný, který jsem koupil. Buď mě ty komiksy vůbec nezajímaly (např Hulk) nebo už je mám. Captain America je v BB Artím provedení prostě dokonalý a nejsem natolik fanatickým sběratelem, abych musel mít ještě UKK.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář