The Amazing Spiderman 99´aneb Moje první pisatelské pokusy ;)

Založil Heimmi, 15 Leden, 2009, 14:03:56

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Heimmi

Tak jsem se teda přeci jenom odhodlal a zkusil napsal dva stručný popisy prvních dvou dílu té už deset let staré serie která se propadla neznámo kam.Sand to některy z vás aspoň trochu potěší.

pozn.:Rozhodně to neberte jako plnohodnotnou recenzi nebo něco podobnýho.Zatím se pokouším v něčem takovým zrealizovat.Takže jakoukoliv radu nebo kritiku ocením.Jinak postupem času bych sem přihazoval i ty další díly pokud by byl zájem.

pozn.:Tak se toho zatím moc nelekejte a zatím to spíš berte jako takový moje první pisatelský pokusy :)

Přeju (snad) hezkou zábavu.

DÍL PRVNÍ

Nový Spidey to hned ze startu rozjíždí ve velkém stylu.A to hned z několika prostých důvodů, ten první je že hned na začátku je po něm sháňka a to od samotného Human Torche(potažmo celé Fantastic Four).Obrovský ohnivý nápis na obloze ,,KDE JSI SPIDERMANE???´´(mimochodem je to i název tohoto čísla) mluví za vše.A to nepočítám celý tým Avengers, kterému to také vrtá hlavou a Daredevila, ten má zrovna plné ruce práce se zlodějíčkem jménem Sammy. A tady je ten další důvod proč je takový humbuk kolem toho zatraceného síťomila:-), Spiderman totiž není Petr Parker, tak jak by si každý mohl myslel.Jo, když nová série tak holt se vším všudy.Co ale Spiderman dělá když už se neprohání mezi mrakodrapy a nechytá padouchy?No přeci to, po čem vždycky toužil.Nedělá vůbec nic a užívá si bezstarostný život.Teď si asi mnozí z vás řekli: ,,O čem to teda sakra je??´´To samé jsem si říkal i já, než se objeví první padouch Scorpion a začne ze zatím neobjasněných důvodů nekompromisně demolovat město, avšak co se nestane?Poprvé se na scéně objevuje Spiderman.Že by si to přeci jenom Peter Parker rozmyslel?Nikdo by se tomu asi ani nedivil, ale opak je pravdou.Totiž Peter Parker v ten moment řeší úplně jiné věci, zaujímá post vědce v nadaci s názvem Tri Corp.To by ale nesměl být ten Peter Parker aby to bylo všechno tak jednoduché.Scorpion totiž jde z neznámých důvodů zrovna po něm a nachází jej v samotném Tri Corpu,kam ho zavede jeho bioscan, načes se opět objevuje Spidey aby dal věci do pořádku (s trochou Peterovi pomoci).Kdo je tedy neznámí Spiderman?To bude vrtat hlavou nejen Parkerovi ale stoprocentně i vám.A nejspíš přesně o tom bude nová série.Scorpion je tedy poražen a Parker dostavá své vysněné místečko na postu vědce.A tak končí první díl.

DÍL DRUHÝ

V červnu vychází další číslo s názvem: Moc bez odpovědnosti.Spidey alias ,,zatím´´ neznámá osoba, bojuje s obrněnci kteří si říkají Agenti Anarchie(trošku ujeté:-) ) a snaží se osvobodit zřejmě svého vůdce jménem Ranger.Takže chudák Spidey se rube s hromadou mechů (ne, není to ta zelená věc která roste skoro všude) a samotný Peter Parker si všechno v klidu fotí z bezpečné vzdálenosti,čehož si Spidey všimne ale nechá to tak pro zatím být.Načeš se však jednomu ze členů Agentů anarchie povede osvobodit již jmenovaného Rangera.Peter Spidermana varuje,avšak pozdě.Ranger následně prchá.To ale není celá zápletka.O chvíli později se totiž vůbec poprvé na scéně objevuje jakýsi senátor Stewart Ward.Proč?To zatím nikdo neví a nějaký neznámí hlas v jeho pokoji ho varuje, že kvůli němu mnoho lidí zemřelo a teď nastal čas aby za to všechno pykal.
O pár stánek dál už ale Peter Parker čeká na letišti, na svou milovanou MJ (asi nemusím vysvětlovat kdo to je).Avšak opět by to nesměl být ten Peter Parker aby nebyl v nevhodnou dobu na nevhodném místě.Na letišti je totiž i samotný senátor Ward a také Ranger, který se ho chystá zabít.Opět se ale na scéně objevuje neznámí Spiderman aby dal věci do pořádku, jenže ouha, ono mu to zase moc nevyjde a jednou ranou letí k zemi, to už ale do akce zasahuje Peter aby zachránil senátora před jistou smrtí.Praští Rangera tak aby neproflákl svou nadlidskou sílu.Ovšem Spiderman se zvedá a tentokrát už dosti naštvaně nabíhá na Rangera a nekompromisně ho posílá k zemi, tak nekmpromisně že Rangera zabije.Načeš si všimne že ho Parker opět pozoruje a tentokrát už menší výhružkou mu naznačí aby ho přestal sledovat.Doslova:,,Přestaň na mě čumět a přestaň mě sledovat nebo toho budeš taky litovat´´:)Ovšem Peter si z toho nic moc nedělá a aniž by byl on tím Spidermanem, stává se z něj opět hrdina, protože zachránil senátoru Wardovi zadek.A tím i končí díl druhý.

Pokračování (snad) příště ;)

jofre

Fuu to je skoro ako filmovy prepis. Kedysi som robil recenzie takto podrobne aj ja. No ale zas na druhej strane to nie je na skodu, pretoze ked niekoho zaujima co tam môže cakat tak je to len plus. Takze palec hore opäť.  :D

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář