Nostalgie ke Spideymu

Založil Heimmi, 14 Leden, 2009, 17:26:20

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Heimmi

No jak už sem napsal, tohle je můj první pisatelskej pokus.Zatím sem se do ničeho nikdy nepustil.A až dneska sem zjistil že je to docela sranda a že mě to i baví :)Od té doby co znám Kocogel (asi tak od neděle tuším) sem si říkal že bych sem taky začal něčím přispívat.A protože u mě není angličtina na 100% úrovni tak jsem zkusil tohle a asi to z části vyšlo.Teď bych se rád pustil do zrecenzování celé téhle serie pěkně číslo po čísle.Abych se na něčem trošku chytl.Určitě chápeš o čem mluvím :)I když to budu muset přečíst číslo po čísle páč už si to fakt nepamatuju :)No a každopádně spolupráci neodmitám ;)

jofre

14 Leden, 2009, 19:16:17 #11 Naposled upraveno: 14 Leden, 2009, 19:22:46 od jofre
Oki budem ta bedlivo sledovat.... neskor napisem co presnejsie som tou spolupracou myslel? Teaser: Co ty a westerny??? vysvetlim neskor  ;)

A jedna rada. Ked pisem clanky tak si tak si vzdy precitam dany kusok-komiks-knihu hocico, necham vychladnut a potom napisem  a hned nato otravujem Mankina, a  nezabudni vybrat k clanku j obrazky. Rozdelujem ich vacsinou tematicky. Autor, seria...Teda nie tu ale ked bude bezat webka.  :D

Heimmi

Já a westerny?Mno, jak bych to řekl?Last Man Standing je dobrej film jestli se to dá brát jako westrn :D
Jinak mám rád hru Bang! :)No prostě přímo vwsternovej nadšenec nejsem.Ale podle situace.Nikdy neříkej nikdy.Hlavně když seš takovej tajnůstkář :D

jofre

Citace od: Heimmi v 14 Leden, 2009, 19:24:58
Já a westerny?Mno, jak bych to řekl?Last Man Standing je dobrej film jestli se to dá brát jako westrn :D
Jinak mám rád hru Bang! :)No prostě přímo vwsternovej nadšenec nejsem.Ale podle situace.Nikdy neříkej nikdy.Hlavně když seš takovej tajnůstkář :D

Poslal som ti spravu. Aby sme tu nechatovali  :P

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář