Comics Quest - miniadventura pro KOCOGEL - Vánoční dáreček 2008

Založil Ninjer, 23 Prosinec, 2008, 16:06:03

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Spacecore

Ty voe Ninjer :o Tuhle sme se o tom na chatu Kocogelu bavili a tys to fakt udělal,ale tak rychle :o :o :o respekt čéče,du na to...

kony83

Ninjer

kony: 1) Ne, jde to myslím nějak jen přes ten debug mode a u něj ani vůbec nevím, jestli je vyplej nebo zapnutej. Ale přes něj jde teoreticky se teleportovat do poslední místnosti a tam dostaneš boda a konec ;)

2) Poctivě jsem to hádal kolem dvaceti a když ty říkáš 17, tak to nejspíš bude ta minimální hranice.

Tao: Zas tak rychle to nebylo. Dělal jsem na tom dva měsíce (ale pomaličku, žádnej spěch) a navíc je to poměrně dost krátký ;)
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

Spacecore

Citace od: Ninjer v 25 Prosinec, 2008, 14:41:17
Tao: Zas tak rychle to nebylo. Dělal jsem na tom dva měsíce (ale pomaličku, žádnej spěch) a navíc je to poměrně dost krátký ;)

no ale stejně..myslel sem,že se k tomu nikdo nedokope..

Ninjer

Spacecore

25 Prosinec, 2008, 23:15:51 #35 Naposled upraveno: 25 Prosinec, 2008, 23:17:43 od Tao Quit
Do prdele já sem looser :) Hele,mám ještě šanci,když sem v hospodě vypil Guinesse ještě dřív,než mě o něj požádal Daredevil?

Edit: Dobrý,už nic :) Já si nevšim,že toho panáka mám v inventáři,já myslel,že sem ho vypil,sry :) Jinak výborná hra

Spacecore

DOHRÁNO!!! :) (ale jen na 38 bodů :'( )..Díky Ninjere,tohle byla fakt skvělá hra :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) Mrtě prdel,mrtě hratelnost,všecko...asi nejlepší adventura co sem hrál (život není krásný je sračka,tohle je mnohem lepší...)..prostě výborná práce! Určitě chceme dvojku ;)

Ninjer

Děkuju moc ;)

...a to že ji považuješ za tak mimořádně dobrou adventuru, bude tím, že si asi moc dobrejch adventur nehrál  :--

Ne, ale jsem rád, že se líbilo ;)

Spacecore

Citace od: Ninjer v 26 Prosinec, 2008, 14:20:03
Děkuju moc ;)
...a to že ji považuješ za tak mimořádně dobrou adventuru, bude tím, že si asi moc dobrejch adventur nehrál  :--

No,nějakej odborník a znalec nejsem,ale měl sem období,kdy mě adventury hodně chytly a tak sem je pořád hrál..Hrál sem jich tak...nevím,kolem třiceti,čtyřiceti..Není to moc,ale dost,abych řek,že je mimořádně povedená (samozřejmě myslím z freewareových)

Ninjer

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář