Comics Quest - miniadventura pro KOCOGEL - Vánoční dáreček 2008

Založil Ninjer, 23 Prosinec, 2008, 16:06:03

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ninjer

Tak uvidíme ;)

Ne, upřímně řečeno mě u dokončování hry náhle napadlo několik nápadů na dvojku, takže už mám vymyšlených pár věcí...

Dvojka by měla být přibližně třikrát delší (měly by být tři kapitoly) a odstraní se např. problém s nemožností prozkoumávat a používat na sebe předměty v inventáři. Inventář bude asi "napevno" (bude pořád vidět) dole.

Když se mi podaří nějak udělat zkouškový v lednu, tak se na to pomalu vrhnu ;)

Btw. Na týhle hře jsem dělal dva měsíce. Ale tak nějak pomaličku, piánko, pár dní jsem na to třeba nešáh, pak jsem zas nad tím chvíli sednul... Prostě abych se do toho moc nenutil ;)
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

chrtesek

http://rapidshare.com/users/WIV3Y3
mé překlady - Heslo : Chrtesek

Transcomx isn't about being who's better, its about acceptance and friends

kony83

Správně, naslibovat třináct dílů, a pak dělat každý díl delší a složitější, exponenciálně prodlužovat intervaly mezi díly a po vydání poloviny dílů se začít věnovat jiným věcem, třeba točení amatérských filmů :D :D :D

Ninjer

Jde udělat i 40 určitě ;) Nějaká drobnost se najde...

Ehh.. od Život není krásný? Od toho se mi fakt učit nechce  ::)

Když pominu to, že je to přehnaně brutální násilná a nechutná hra (čili naprosto jinej žánr), tak je i zpracování tý adventury úplně jiný - Ne 2D klasická adventura s pohybujícím se paňáčkem, postavy hejbající hubou, ale poměrně obyčejný (a řekl bych mnohem jednodušší) z vlastního pohledu, kde jen vyjede sem tam nějaký text.

Navíc ty hry (aspoň ty díly, co jsem hrál) jsou právě postavený POUZE na těch brutalitách, násilnostech.... Nene, z tohohle inspiraci fakt ne-e ;)

.. A co se týče těch členů: Myslím, že na to, jak ta hra je krátká, jsem tam členů nastrkal docela dost ;) Já jich tam právě zas nechtěl mít přehršel... přece jen si to možná zahraje i pár lidí, co tuhle komunitu vůbec nezná ;) Tak jsem vybral jen pár z těch, co si to IMHO "zaslouží" ;) ... A navíc se mi i hodili do příběhu ;)

demented

Super. Parádne som sa zabavil. Bohužial som si dostál svojej prezívky a mám to len za 36. Batmanove uši? Pre boha živého, to ťa napadlo kde? ??? Po pol hodine klikania Keramovych zbytocnosti na kazdy aktivny odkaz som si konecne vsimol aj onu inkriminovanu vec a dosiel do zdarneho konca. Ble :--

kony83

Jen tak ze zvědavosti, maximální skóre je 40 a kolik je minimální? Zahrál jsem si to podruhé a mám 28! Kdo dokáže dosáhnou menšího počtu bodů?

kony83

Ninjer

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář