Comics Quest - miniadventura pro KOCOGEL - Vánoční dáreček 2008

Založil Ninjer, 23 Prosinec, 2008, 16:06:03

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ninjer

Přináším vám krátkou adventuru věnovanou KOCOGELu. Popravdě tahle hra nebyla určená k vydání na Vánoce, ale osud tomu tak chtěl, že jsem ji v tuhle dobu dokončil...

Takže užijte si tenhle "mimo soutěž" dáreček. ;)

http://www.badongo.com/file/12608319

Info:

Comics Quest je krátká česká 2D adventura s komiksovou tématikou.

Komiksem nepoznamenaným lidem ujde mnoho vtipů a může být pro ně i o něco obtížnější hru dohrát. Navíc byla hra vytvořena speciálně pro jednu internetovou komunitu, čili "outsideři" také určité věci nepochopí.

Hra se ovládá myší. Pravým tlačítkem měníte funkci kurzoru (zkoumat, sebrat/použít, chůze, mluvit, aktivní předmět z inventáře) a levým tlačítkem vybranou akci provedete.
Inventář zobrazíte najetím kurzoru do horní části obrazovky. Zde vyberete předmětem levým tlačítkem.

POZOR - Předměty v inventáři NEMŮŽETE mezi sebou používat, čili se o to ani nijak nepokoušejte. Taktéž ani NELZE předměty v inventáři prozkoumat.

Přibližné nároky:

500 Mhz system
64 Mb RAM
Windows 98, ME, 2000, XP nebo Vista
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

keram

keram

tak toto je total sranda a popičovka v jednom. táto hra by si zaslúžila aj dabing. normálne som sa rehotal pri veciach ako: P.R.D.E.L., Why so serious?, záhadný Elithya, komiks J.Quesada: Spider-man - Jeho prdel poznala stredověk, cenzúra, zjebávanie filmu Daredevil a diskusia o absencii Daredevila v Marvel udalostiach, Keram a jeho cudzia reč, na ktorú je hrdina Macher... jednoducho parádička. já smekám :-// :-// :-// :-// :-// :-// :-// :-// :-// :-// :-// :-// :-//

Ninjer

Děkuju, Keram ;) Však jsem to dělal pro vás, tak doufám, že si to užijete  :)

A můžete machrovat, kolik jste dal kdo skóre ;)

Bullite

kony83

A byl by návod pro ty méně inteligentní z nás? Už potřetí jsem se zasekl (co mám dělat potom co Daredevilovi dám zelenou a prohledáním získám flašku piva?).

Ninjer

Návod nebude, podvaděči ;)

Napovím - Musíš ještě použít znova ten stroj - viz rozhovor s Wasp. Zkus taky mrknout znovu na předměty, jestli jsi něco nepřešel...

kony83

Použít stroj? Mám k dispozici barvy bílou (ryba), žlutou (vlas z paruky), oranžovou (pivo) a modrou (voda). Na šplhání po zdech potřebuju modrou a červenou.

chrtesek

Já zas nevím co mám teď dělat. Keram mi dal mrdu věcí (dík, kámo), ale jsou mi k ničemu!  rofl
http://rapidshare.com/users/WIV3Y3
mé překlady - Heslo : Chrtesek

Transcomx isn't about being who's better, its about acceptance and friends

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář