B U N K R

Založil Nikkarin, 10 Listopad, 2008, 21:17:38

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rawen

Zde je má recenze, Nikkarin už to zná.

Obálka a zpracování výtečné, skvělý post-apo styl.
Velmi kvalitní papír a tisk.

Příběhy: Bunkr - titulní halucinogenní výlet beze slov. Kresba je prostě Nikkarinovská - tenká linka ale především šrafování které právě dělá onu atmosféru Nikkarinových prací + šílené nápady.Ať mi ten člověk netvrdí že nikdy nic nebral:-))))

Probuzení - svoje věci nehodnotim:-) Ale myslím že ujdou:-)))

Počátky alkoholismu - povedený vtip a zároveň sonda do naší historie. Kresba je neobvyklá a zřejmě komplet fotošopácká. Bohužel malinko nevyrovnaná.

Na prahu - výtečná záležitost popisující jeden nevšední zážitek. Celé to má velmi pěknou "Kafkovskou" atmosféru a závěr je opravdu fajnový. Kresba je víc než klasická, velmi povedená perovka.

Súmrak - trocha filozofie, kresba je "minimalistická" se zdařilými postavami. Celý smysl příběhu nechme na čtenáři. On si tam každý asi něco najde.

Si tam ještě - Velice pěkně a originálně nakreslená "blbinka" Nechte se překvapit.

Seance - komiks od slavnějšího autora, bohužel na první přečtení je malinko nepřehledný. Kresba je pěkná, srozumitelná a velmi kontrastní ostatně jako v Aloisi Nebelovi.

Klíčení oka - a opět zpátky k filozofii. Kresba je výtečná - tuším inspiraci Alfonsem Muchou. Příběh a dialogy jsou ovšem trochu hardcore pro běžného uživatele. Celé to má velice pěknou mystickou atmosféru připomínající staré kelty či slovany.

Světoradec - takový anarchista v Bunkru. Příběh je šíleně a originálně nakreslený a velmi neučesaný. Celkově mi moc nesedl. Je na mě příliš nepřehledný. Ale je vidět že autor umí.

Hvězdotvůrce - krásná jednohubka od Andraste na závěr.

Jako bonus v Bunrku ještě najdete dvě samostatné kresba ode mne a od Nikkarina.

Celkově bych řekl, že první číslo nasadilo laťku hodně vysoko a už se těším na další.

PaTa

no vidím, že se s Rawennem celkem shodujem. Jsem zvědav na další názory...  ;)

DevCageR

stejne nechapu, ze na minotauru to prodavaj za 85,-
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

BeeSee

Tak aby konkurence neřekla, že na ni prdím, tak se taky vyjádřím. Plus mínus souhlasím s tím co už tady zaznělo, takže jsem to vzal trošku jinak a doufám, že to to mystično Bunkru ještě podpoří  rofl rofl rofl

Nedávno se na knižních pultech objevila nová komiksová revue Bunkr. Čekání na ni bylo skoro stejně dlouhé jako čekání na odchod spřátelených sovětských uzurpátorů... Otázkou tedy zůstává jestli to na co jsme se tak těšili naplní naše očekávání...

http://www.beesee.estranky.cz/clanky/obrazkove-pribehy/v-bunkru-dobry_

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář