B U N K R

Založil Nikkarin, 10 Listopad, 2008, 21:17:38

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

DevCageR

hlavne, ze ten clovek uz tady na foru zacal nejak aktivne zit. (i kdyz predpokladam, ze zatim jde ciste jen o propakaci BUNKRu, coz?
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

Nikkarin

Citace od: DevCageR v 11 Listopad, 2008, 22:54:17
hlavne, ze ten clovek uz tady na foru zacal nejak aktivne zit. (i kdyz predpokladam, ze zatim jde ciste jen o propakaci BUNKRu, coz?

No samozřejmě, že jde o propagaci Bunkru...ale kdo ví, třeba začnu žít aktivněji...netuším

jedy

Hehe, můžu se zeptat, co ten Bunkr je?  :-[ :P

Nikkarin

12 Listopad, 2008, 17:57:38 #13 Naposled upraveno: 12 Listopad, 2008, 18:17:30 od Toebiash
Citace od: jedy v 12 Listopad, 2008, 17:39:39
Hehe, můžu se zeptat, co ten Bunkr je?  :-[ :P

Nový komiksový sborník
http://www.komiksarium.cz/?p=1569

PaTa

13 Listopad, 2008, 09:39:57 #14 Naposled upraveno: 13 Listopad, 2008, 09:45:32 od PaTa
citace z Komiksária:
"...a k sehnání bude krátce před festivalem u vašich oblíbených knihkupců...."

řídil jsem se tím, ale všude na mě nevěřícně hleděli a kroutili hlavou... v Krakatitu ani nevěděli, co to ten Bunkr je !!!
A to jsem se ptal už v průběhu Komiksfestu...

Nikkarin

Citace od: PaTa v 13 Listopad, 2008, 09:39:57
citace z Komiksária:
"...a k sehnání bude krátce před festivalem u vašich oblíbených knihkupců...."

řídil jsem se tím, ale všude na mě nevěřícně hleděli a kroutili hlavou... v Krakatitu ani nevěděli, co to ten Bunkr je !!!
A to jsem se ptal už v průběhu Komiksfestu...

Tak tahle informace je poněkud mylná, no, možná to bylo zbožné přání....byl poprvé k sehnání na Komiksfestu a jak jsem se ptal, už během příštího týdne by měl být v normálním oběhu v knihkupectvích.

Nikkarin

19 Listopad, 2008, 19:17:08 #16 Naposled upraveno: 19 Listopad, 2008, 20:02:10 od Toebiash
BUNKR JE V PRODEJI
www.seqoy.cz

morlum

Půjde to koupit i nějak ve trafikách, nebo normálních knihkupectvích? Já se totiž do nějaké speciálního nedostanu a objednávat to z netu, to bych zaplatil víc za poštovné...
Kdysi jsem se domníval, že za rozbřesku jarních jiter ptáci vítají zpěvem příchod slunce a světa. Dneska vím, že těch několik jitřních minut křičí hrůzou ze světa. (Bohumil Hrabal)

Člověk je obětí společnosti, která nechápe jeho duši... (CH.Bukowski)

Dance tonight! Revolution tomorrow!

Nikkarin

Citace od: morlum v 19 Listopad, 2008, 21:24:48
Půjde to koupit i nějak ve trafikách, nebo normálních knihkupectvích? Já se totiž do nějaké speciálního nedostanu a objednávat to z netu, to bych zaplatil víc za poštovné...

Přiznám se, že to nevím přesně...jako určitě to půjde koupit i v normálních knihkupectvích (co se týče trafik, tak jelikož to vydává seqence, tak by se to mohlo dostat i do nějakých Relay trafik), ale jak moc a kam, to netuším. Ona je to celkem limitovaná edice....

PaTa

dnes vyrážím do SEQOYe v Čáslavský a kupuju... doufám, že ho budou mít, když je to jen limitovaná edice 8-)

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář