B U N K R

Založil Nikkarin, 10 Listopad, 2008, 21:17:38

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Nikkarin

Pište sem názory, připomínky, dotazy, (pochvaly :) ), a všechno možné, co se týká nové komiksové revue BUNKR

PaTa

napsal bych ale ještě ho nemám :-\ Určitě si ho ale pořídím ;)

DevCageR

no. muzu si rejpnout hned ze zacatku? vadi mi, ze tam nejsou sjednoceny napisy. V angline i cestine - viz ty plakaty apod. I ta obalka. I kdyz je dobra, tak tam mas treba noviny v cestine a krabici od vlacku v anglictine. Taky mi ne vsechny komiksy sedly, ale to tak byva. Je to f pohode.... takze samozrejme BUNKR je moc dobrej pocin a doufam, ze bude lepsi a lepsi. :-))
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

Spacecore

Když už je tu pohodlně vytvořen tenhle topic,rád bych se zeptal na nějakou adress,kam bych mohl poslat svou objednávku tohoto fanzinku..

Nikkarin

Citace od: Tao Quit v 10 Listopad, 2008, 22:36:21
Když už je tu pohodlně vytvořen tenhle topic,rád bych se zeptal na nějakou adress,kam bych mohl poslat svou objednávku tohoto fanzinku..

nějaká adresa jako taková přímo neexistuje, zatím nemáme vlastní stránky (postupem času ale budou), každopádně jen očekávám, až se toho chopí distributoři....takže počítám, že půjde objednat u SEQOYe.

Nikkarin

Citace od: Tauren v 10 Listopad, 2008, 22:41:32
Je někde nějaká galerie? Fanzin - samizdat kupuju zatím jenom jeden - Bublák (:D)

Galerie nejspíš nikde není....našel jsem jen jednu starou zprávu na komiks.cz, kde jsou ukázky dvou stránek...ale co se týče obrazové stránky Bunkru, tak věřím, že nezklame i náročnějšího čtenáře.

Spacecore

jó,tak vono to ještě není v pevným prodeji jo? tak to jo..ale dej sem prosimtě vědět,až to ten Seqoy bude mít..

Kocour

Vydává tedy Seqence, počítám?
Tzn. to bude nejenom přes Seqoy (Daemon.cz a spol...), ale i v knižních speciálkách a možná i v Relayích (takové ty červené, většinou nádražní novinové stánky) na určitých místech...

Já doufám seženu v Komiksovém krámku v Brně ;)

Nikkarin

Citace od: Toebiash v 11 Listopad, 2008, 05:42:23
Vydává tedy Seqence, počítám?
Tzn. to bude nejenom přes Seqoy (Daemon.cz a spol...), ale i v knižních speciálkách a možná i v Relayích (takové ty červené, většinou nádražní novinové stánky) na určitých místech...

Já doufám seženu v Komiksovém krámku v Brně ;)

Mělo by to být přesně tak, jak říkáš.

Kocour

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář