co právě čtete?

Založil CareFree, 15 Září, 2008, 23:07:31

0 uživatelů a 7 Hostů prohlíží toto téma.

Velkej šéf

Kolonii jsem nečet. Ale jestli si čet Trpaslíka jenom od Roba Granta, tak jsi čet 4. (Pozpátku). První dva díly jsou od Roba Granta a Douga Naylora. A trojka je jenom od Douga Naylora.
Muj nick neberte jako důkaz skromnosti, ale jako fanouškovství Loba (originálního Velkýho šéfa)
Info o mých překladech

magik

Pustiny od Kinga (treti diel serie o Temnej vezi)  :)

BeeSee

Citace od: Ninjer v 16 Září, 2008, 22:48:29
Jo, knížky s Trpaslíkem jsou fajn... Jednu jsem čet, ale teď si nevzpomenu na název...

Každopádně od Roba Granta ještě stojí za to Kolonie ;)

Kolonie je fajn, ale Neschopnost se mi líbila mnohem víc a Špeky taky nejsou špatné  ;)

Velkej šéf

Já sem jejich sóla (krom Dwarfů) nečet. Ale chystam se je koupit.
Muj nick neberte jako důkaz skromnosti, ale jako fanouškovství Loba (originálního Velkýho šéfa)
Info o mých překladech

j.kesud

kromě komiksů právě teď čtu Neil Gaiman: Američtí Bohové a už mám připravený i Anansiho chlapce.....

BeeSee

Velkej šéf: Podle mě tě to nezklame, pokud se ti líbí trpaslící... u mě zatím vede ta Neschopnost  ;)

j.kesud: od mistra gaimana mám přečteno vše co u nás vydal, co s týče knížek tak američtí bohové jsou úžasní, ale asi nejtěžší na čtení a pokud si to jeden chce vychutnat, tak by měl mít celkem slušný pojem o mytologii  ;) anansiho chlapci jsou taky dobří, ale klasika je nikdykde a mi se hodně líbili i "pohádky" koralina a hvězdný prach a samozřejme kniha napsaná s mistrem pratchetem dobrá znamení ;)

chrtesek

Z knih momentálně nic.
Z komiksů doma v poličce Hellboye #01..ale nechám to na později a přečtu teď novýho Preachera  :-))

A z TCX mám rozdělanýho Cala Mekáče, tak nějak postupně louskám Hellblazera...ale když to teď není ennis, tk mi to jde pomalinku. A dnes se chysám konečně na HackSlaaaash!  :-*
http://rapidshare.com/users/WIV3Y3
mé překlady - Heslo : Chrtesek

Transcomx isn't about being who's better, its about acceptance and friends

Pajo

douglas adams - I - stoparuv pruvodce po galaxii

juraj cervenak - bohatyr - I - ocelove zezlo

---------------------------------------------------------------------

kedze neni moc casu, tak to ide pomaly, ale zrovna citam a striedam tieto dve knizky  >:(

81splinter

Práve séria Bohatýr mi úplne unikla. Musím si ju komplet zadovážiť a prečítať aj ju.  :oD :oD

Sir_Pete

Setting Ravenloft do AD&D... ne že bych chtěl hrát... jenom ty příběhy kolem vládců jsou super  ;D.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář