co právě čtete?

Založil CareFree, 15 Září, 2008, 22:07:31

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

nob321ody

.....a já si právě dávám "manuál" k mému fenoménu ...Tajemství dívky s dračím tetováním

Proč je postava Lisbeth Salanderové tak výjimečná a každý si ji zapamatuje? Co na smrti Stiega Larssona jsou jen spekulace a co skutečnost? Jaké změny se dějí v překladech Larssonových knih po jeho smrti a proč? Jak měla vypadat čtvrtá kniha série? Dochovaly se nějaké poznámky k tomu, kam se měla celá série, původně plánovaná jako desetidílná, vlastně ubírat? Měli jsme se potkat s Lisbethiným dvojčetem Camillou? Poskytla Lisbeth novou definici feminismu? Jak dopadnou boje mezi Larssonovými dědici? A kdo patří mezi nejslibnější pokračovatele tohoto významného spisovatele?
To všechno a mnohem víc řeší kniha trojice autorů, kteří se rozhodli, že zmapují svět Stiega Larssona tak jako nikdo předtím. Dan Burstein, Arne de Keijzer a John-Henri Holmberg shromáždili množství pronikavých komentářů a podnětných rozhovorů, které odhalují, kolik toho knihy Stiega Larssona mají společného s jeho vlastním životem. Jeden z autorů, John-Henri Holmberg, byl po několik desetiletí Stiegovým přítelem. Díky tomu se o autorovi knih, které dobyly svět, dozvídáme víc, než jsme kdy mohli doufat.

Milenium je pro mne pořád největší fenomén severské krimi .....
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

kemen

Hneď, ako trochu počistím stôl, sa púšťam do komiksu ;) čo znamená, že začiatkom januára sa budem rozhodovať, akú ďalšiu sériu idem rozdžubať a Millénium je hodne vysoko ;)

Rhaegar

27 Prosinec, 2018, 20:40:23 #1182 Last Edit: 27 Prosinec, 2018, 20:44:13 by Rhaegar
nob321ody: Obsah tématu třeba někoho zaujme není totožný s tím co čteš?

nob321ody

Citace od: Rhaegar  27 Prosinec, 2018, 20:40:23nob321ody: Obsah tématu třeba někoho zaujme není totožný s tím co čteš?
....prakticky je ....poslední dvě knihy, které tam uvádím jsem měl přečtené už před vánocemi ... Ježuch nosí knihy, které si samozřejmě sám koupím.... a synové mi je pod stromečkem zaplatí...
Tam uvádím většinou novinky, které hned čtu ....nebo hned následně po dočtení něčeho...
Jinak netuším o co ti přesně jde....
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Rhaegar

Vůbec o nic. Jen nevinná zvědavost.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí